Chamber – opinia społeczności o nowym agencie w Valorancie!

valorant
- Reklama -

Opinie na temat tego bohatera są podzielone. Początkowe odczucia były pozytywne, natomiast obecnie gracze zastanawiają się nad zmianami, jakie zajdą w nim.

Chamber zdaniem graczy

Fani Valoranta z pewnością nie mogą się nudzić po niedawno wprowadzonej aktualizacji gry, równocześnie przedstawiając nam nowego, sprytnego agenta, posiadającego niepowtarzalny wcześniej ekwipunek.

Opinie na temat tego bohatera są podzielone. Początkowe odczucia były pozytywne, natomiast obecnie gracze zastanawiają się nad zmianami, jakie zajdą w przyszłości. 

- Reklama -

Wyjściowo postać bardzo się wszystkim spodobała, na twitterze mogliśmy dostrzec wiele fanartów, czy wpisów dotyczących tego, jak dobrze sprawuje się nowy agent. Użytkownicy deklarowali również zmianę swojego dotychczas mainowanego agenta na Chambera.

Ale żeby nie było tak kolorowo, pojawiły się również spekulacje na temat kolejnych aktualizacji dotyczących stricte agenta i jego umiejętności. Niektórzy sądzą, że Chamber, tak jak wcześniej było to z Raze, dostanie potężnego nerfa od Riotu. Mógłby on dotyczyć chociażby dodatkowej broni agenta, którą jesteśmy w stanie wyjąć o ponad połowę szybciej niż klasycznego sheriffa, a dodatkowo jej damage nie spada na odległość. Ponadto, używając umiejętności ,,headhunter’’ mamy do dyspozycji 8 kul na broń, porównując do 6-pociskowego sheriffa- bezkonkurencyjnie wygrywa.

Osobiście uważam, że osoby, które miały styczność z nowym agentem bardzo potrzebowały czegoś nowego, co absolutnie odmieni ich ulubioną grę. Nie ma drugiej takiej samej postaci jak Chamber. Nikt z uprzednich bohaterów nie posiada dodatkowej, specjalnej broni- co jest bardzo dużym ułatwieniem ekonomicznym dla drużyny, jak również czyni agenta tym jedynym, wyjątkowym. Jednocześnie zrozumiałe jest to, że kiedy zaczęło się wnioskowanie na temat osłabiania umiejętności postaci, gracze zaczęli się zastanawiać jak długo agent będzie nieprześcigniony.

- Reklama -