Valorant Champions 2021 coraz bliżej

vct champions
- Reklama -
Fot. Riot Games

Valorant Champions 2021 uważany jest za najbardziej prestiżowy turniej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Berlinie i potrwa od 1 do 12 grudnia.

Nagroda warta wysiłku

Valorant Champions 2021 uważany jest za najbardziej prestiżowy turniej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Berlinie i potrwa od 1 do 12 grudnia. Aktualnie wszystko rozstrzygnie się w finałach. Drużyny z Azji, Ameryk i Europy od marca 2021 roku walczyły o miejsce w turnieju Mistrzostw Świata, jednak tylko 16 zakwalifikowało się do turnieju finałowego. Zespoły będą walczyły o tytuł Mistrza Świata. Pula nagród wynosi 700 000 dolarów.

Poprzez oferowanie zakupu skinów w grze, każdy w rzeczywistości, dorzuca się do puli nagród, ponieważ 50% wszystkich wpływów netto są przekazywane do walki o puchar.

- Reklama -

Składy

Turniej będzie składał się z czterech grup po cztery drużyny. Tylko dwie drużyny z tych grup dostaną się do finału. A teraz zobaczmy jak wyglądają składy grup na to wydarzenie:

GRUPA AGRUPA B
1. Acend1. Sentinels
2. Team Envy2. Team Liquid
3. Vivo Keyd3. FURIA Esports
4. X10 Esports4. KRÜ Esports
GRUPA CGRUPA D
1. Gambit Esports1. Vision Strikers
2. Crazy Raccoon2. Fnatic
3. Team Secret3. Cloud9
4. Team Vikings4. Full Sense

Początkowa faza grupowa będzie trwała do 7 grudnia. Każda grupa czteroosobowa rywalizuje ze sobą w formacie podwójnej eliminacji. Zaczynamy dwoma meczami kwalifikacyjnymi, potem mecz zwycięzców, kolejno eliminacyjny, a następnie mecz decydujący pomiędzy pozostałymi drużynami. Dwa najlepsze zespoły przechodzą dalej.

Harmonogram

Tak prezentuje się harmonogram meczów początkowych fazy grupowej:

1 GRUDNIA
GRUPA D
15:00Vision StrikersVSFULL SENSE
GRUPA C
18:00Team VikingsVSCrazy Raccoon
GRUPA D
21:00FnaticVSCloud9 Blue
2 GRUDNIA
GRUPA C
15:00Gambit EsportsVSTeam Secret
GRUPA B
18:00KRÜ EsportsVSTeam Liquid
21:00SentinelsVSFURIA Esports
3 GRUDNIA
GRUPA A
15:00AcendVSVivo Keyd
18:00Team EnvyVSX10 CRIT


Mecz zwycięzców grupy D odbędzie się o godzinie 21:00, również 3 grudnia.

Kolekcja specjalnie na tą okazję

Dodatkowo dla upamiętnienia turnieju Champions 2021 stworzono limitowaną kolekcję odzieży. Kolekcja będzie dostępna od 29 listopada na https://merch.riotgames.com/pl-pl/. Ilość artykułów będzie ograniczona. Motywy odzieży inspirowane są mistrzostwami. Dostępne będą bluzy, koszulki i czapki.

Polska wyprodukuje transmisję prestiżowego turnieju e-sportowego

Spółka Frenzy, zgodnie z umową wyemituje mecz.Turniej będzie transmitowany na antenie kanału telewizyjnego Polsat Games należącego do Cyfrowego Polsatu S.A.

,,Nieustannie dążymy do tego, by dostarczać fanom najwyższej jakości produkcji i niezapomnianych wrażeń. Jestem dumny, że VALORANT Champions 2021 będzie można zobaczyć nie tylko w internecie, ale również w telewizji.”- powiedział Maciej Kilar, dyrektor zarządzający Frenzy.

Przed nami wielkie wydarzenie!

Transmisja turnieju VALORANT Champions 2021 wraz z angielskim komentarzem będzie dostępna na platformie TwitchTV. Mecze streamowane będą na oficjalnym koncie Valoranta.

Czekają nas niesamowite emocje, zacięta rywalizacja, porażki i zwycięstwa!

- Reklama -