Znamy zawodników POTM Ligue 1 i Bundesligi – nowe karty do zdobycia!

karta potm paquety

Wczoraj wieczorem w grze pojawiły się SBC o kartę zawodnika miesiąca Ligue 1 i Bundesligi. Głosowanie wygrali Lucas Paqueta i Christopher Nkunku.

Lucas Paqueta z Ligue 1

Paqueta występujący na co dzień w barwach Olympique Lyon w poprzednim miesiącu błyszczał na boiskach Ligue 1. Brazylijczyk był kluczową postacią w układance Lyonu, a do tego dołożył po jednej bramce i asyście, co właśnie zapewniło mu zdobycie tytułu zawodnika miesiąca we francuskiej lidze.

Christopher Nkunku z Bundesligi

Nkunku na co dzień gra w barwach RB Lipsk i prezentuje się w tym sezonie wybitnie. W samym październiku zdobył dwie bramki i zaliczył tyle samo asyst. Francuski pomocnik pokonał w głosowaniu m.in. Roberta Lewandowskiego czy Thomasa Muellera, czyli obecnych mistrzów Niemiec i kluczowych zawodników w swoim klubie.

Te karty znajdują się w wyzwaniach budowania składów. Za Nkunku trzeba zapłacić około 230 tysięcy monet, a za Paquete około 120 tysięcy. Obaj zawodnicy będą dostępni do zrobienia przez najbliższy miesiąc.

W grze dostępne są już wszystkie październikowe karty POTM. Paqueta i Nkunku dołączyli do Mohameda Salaha (Premier League), Giovanniego Simeone (Serie A), Robina Le Normand (La Liga) i Luuka Brouwersa (Eredivisie).