Misfits vs. fnatic o TOP 4 europejskiego League of Legends!

bwipo fnatic league of legends
Fot. Michał Konkol / Riot Games

Misfits Gaming zagra z fnatic w dolnej drabince League of Legends European Championship. Jest to jednocześnie mecz o miejsce w TOP 4 LEC!

Misfits vs. fnatic – piątkowy mecz w LEC

Już dzisiaj, czyli w piątek, 20.08.2021, Misfits Gaming zagra z fnatic w meczu dolnej drabinki League of Legends European Championship. Zawodnicy MG na papierze nie są faworytami, ale jednak to głównie poczucie ogromnej marki, jaką jest fnatic, sprawia, że druga z tych ekip jest postrzegana jako ta lepsza. Gdy przyjrzymy się temu, jak przebiegały dotychczas mecze tych drużyn, to możemy śmiało wysnuć wniosek, że MG może tutaj wywalczyć bardzo dobry wynik.

Drużyna, która wygra, zagra w kolejnym starciu z G2 Esports. Przegrany z kolei odpada ze zmagań i na pewno nie pojedzie na mistrzostwa świata w League of Legends. Te zaplanowano na końcówkę roku, jak zawsze. Od mistrzostwa Europy obie ekipy dzielą jeszcze cztery zwycięstwa i nie wygląda na to, żeby były to łatwe przeprawy. Dlatego też właśnie warto bliżej się przyjrzeć dzisiejszej rywalizacji.

Gdzie oglądać Misfits Gaming vs. fnatic?

Spotkanie Misfits – fnatic możesz oglądać w po polsku w Polsat Games. Transmisja tego operatora jest dostępna w telewizji i internecie. W drugim przypadku należy jej szukać na YouTube i Twitch.tv. Mecz startuje o godzinie 18:00!