EU Masters: AGO Rogue w walce o główną fazę turnieju!

lol ul ago czekolad EU Masters
Fot. ESL
- Reklama -

Za nami grupy fazy play-in tegorocznej letniej edycji EU Masters. Reprezentację AGO Rogue dzieli jeszcze tylko jedna seria od awansu do głównego turnieju!

Tegorozna faza play-in EU Masters zaserwowała nam wiele niespodzianek. Zarówno ze strony drużyn, jak i… organizatorów. Kontrowersyjną decyzją było rozlosowanie grup bez podziału na koszyki. “Dzięki” temu otrzymaliśmy grupę śmierci z mousesports, AGO oraz Vitality.Bee na pokładzie z jednej strony, a z drugiej grupę składającą się z White Dragons, Team Phantasma, Sector One oraz GOEXANIMO.

Zobacz też:   LEC: Vitality za burtą, Fnatic gra dalej!

Forma AGO Rogue

Akademia Rogue przed spotkaniami rozgrywanymi w ramach EU Masters reprezentowała naprawdę niski poziom. W fazie pucharowej Ultraligi podeszli tylko do dwóch serii. Tam najpierw zostali pokonani przez przyszłych mistrzów ligi – PDW, a następnie w drzewku przegranych nie potrafili znaleźć odpowiedzi na genialnie grające IHG i LeQu.

- Reklama -
Zobacz też:   Rogue wygrywa z Misfits Gaming i awansuje na worldsy!

AGO odblokowało się podczas EU Masters. Pierwszego dnia przez wszystkie spotkania przeszli jak burza z wynikiem 3-0. Problemy pojawiły się dopiero drugiego dnia. Ekipa Luckera nie potrafiła utrzymać formy z poprzedniego dnia i wygrali… tylko jedno spotkanie. Z wynikiem 4-2 zostali zmuszeni do gry dogrywce, gdzie drugi raz tego dnia zostali pokonani przez mous i zrzuceni na drugą pozycję w grupie. Ich przeciwnikiem będzie włoskie aNc Outplayed. Ci przeszli przez swoją grupę genialnym stylem z wynikiem 5-1.

Pozostali Polacy na EU Masters

Na EU Masters wysłaliśmy łącznie trzy drużyny reprezentujące Ultraligę. Jednak to nie wszyscy Polacy na tym turnieju. Przed meczem AGO Rogue o godzinie 16:30 Fnatic Rising pod wodzą Delorda zmierzy się z White Dragons. Sytuacja Fnatic jest bardzo podobna do tej AGO. Oni również zdominowali swoją grupę, niestety drugiego dnia przegrywając dogrywkę. Różnicą jest wynik przed meczem rozwiązującym remis, akademia Fnatic mogła pochwalić się wynikiem aż 5-1! Ich przeciwnikiem będzie White Dragons. Ekipa z Portugalii wprawdzie osiągnęła wynik 4-2, jednak w najsłabszej grupie tej fazy turnieju. Nikt nie spodziewa się tutaj stawiania oporu z ich strony.

Zobacz też:   PDW zostaje mistrzem 6 sezonu Ultraligi!

Drugim spotkaniem po za meczem AGO, w którym zobaczymy reprezentantów naszego kraju będzie starcie MOUZ przeciwko SINNERS. W barwach Myszy będziemy mogli oglądać znanego z wcześniejszych występów w LEC Pawła „Czekolada” Szczepanika. W ekipie SINNERS, zobaczymy natomiast Blue45tego.

Transmisja

Wszystkie spotkania standardowo będziemy mogli oglądać na Polsat Games oraz na platformach Twitch.tv oraz YouTube! Pierwsza runda z udziałem delorda oraz Fnatic Rising rozpocznie się o godzinie 16:30.

- Reklama -