Trzeci dzień LEC przed nami! Oto rozkład jazdy!

League of Legends LOL LEC Week 1
Fot" Michal Konkol/Riot Games

Trzeci dzień rozgrywek LEC zapowiada się równie interesująco jak dwa poprzednie! A to dlatego, że m.in. czeka nas pojedynek mistrzów – G2 vs MAD Lions.

Dwa dni emocji i niespodzianek jest już za nami, ale na dzisiaj LEC przygotowało nam kolejne ciekawe spotkania! Może dziś będzie ten dzień i Vitality zdobędzie pierwsze zwycięstwo? A może, po wczorajszym szaleństwie, SK postawi się też Fnatic? No, a na sam koniec będziemy światkami pojedynku nowych mistrzów ze starymi, czyli MAD Lions zmierzy się z G2 Esports!

Jak wygląda harmonogram LEC na 16.01?

  • 17:00 – Team BDS vs Misfits Gaming. W Pierwszym meczu czeka nas polski smaczek, bo dwóch debiutujących, polskich junglerów – Cinkroft i Shlatan, stanie przeciwko sobie!
  • 18:00 EXCEL vs Team Vitality. To spotkanie można nazwać ostatnią nadzieją Vitality. Jeżeli dzisiaj nie zdobędą pierwszej wygranej, to kiedy?
  • 19:00 Rogue vs Astralis. W tym meczu nie spodziewamy się niespodzianek. Rogue powinno utrzymać prowadzenie, a Astalis umocnić swoją pozycję na dole tabeli.
  • 20:00 SK Gaming vs Fnatic. Tutaj faworytem jest zdecydowanie Fnatic, chociaż po tym co SK zaprezentowało we wczorajszym meczu przeciwko MAD możemy spodziewać się odrobiny szaleństwa.
  • 21:00 MAD Lions vs G2 Esports. Dzisiejsza wisienka na torcie. Obie drużyny są głodne kolejnego trofeum, więc walka zapowiada się na dość zaciętą.
Zobacz też:   Vitality - czy ta mieszanka wybuchowa zadziała?

Jak widać trzeci dzień LEC zapowiada się równie interesująco jak dwa poprzednie. Dziś przekonamy się, który z byłych mistrzów LEC lepiej przygotował się do początku sezonu 2022, a także, czy Vitality ma jeszcze jakieś szanse żeby nas zaskoczyć.

Gdzie oglądać G2 vs MAD?

Rozgrywki LEC możecie oglądać na LoL Esports, a transmisję z polskim komentarzem możecie zobaczyć w telewizji na Polsat Games i na ich kanale na Twitch.