Anonymo zainwestowało w Valoranta – znamy skład topowej organizacji!

valorant omen riot games
Fot. Riot Games

W niedzielę Anonymo ogłosiło, że postanowiło zainwestować w Valoranta. Organizacja postawiła na zawodników z YAZDA, a także zatrudniła trenera.

Anonymo zakontraktowało graczy YAZDA

Anonymo to znana na polskiej scenie esportowej organizacja, która jeszcze nie ma nawet roku, ale już rozwija się bardzo prężnie. Rozpoznawalna jest głównie dzięki dywizji CS:GO, w której nie brakuje gwiazd pokroju Pawła “innocenta” Mocka. Teraz jednak wypłynęła na zupełnie nowe dla siebie wody – postanowiła zakontraktować zawodników w Valoranta, strzelankę Riot Games.

Zawodnicy, który znaleźli się w dywizji Anonymo w Valoranta to byli gracze z mixu o nazwie “YAZDA”. Są tutaj więc m.in. Dawid “kosti” Kostrzewa, czy Albert “almo” Moscicki. Zespół ma także już swojego trenera, a został nim Kacper “belmonte” Mordak. Dla całej sceny esportowej na pewno jest to mocny impuls do działania, bowiem kolejna duża marka wchodzi w ten rynek. Valorant stale się rozwija, ale dużych firm już nie brakuje.

Plany związane z tą dywizją na pewno są duże, jednak organizacja przede wszystkim planuje rozwijać się i dać także taką możliwość młodym zawodnikom. W najbliższym czasie czeka nas kilka inicjatyw, a także kwalifikacje do Valorant Champions Tour, więc na pewno nowi gracze Anonymo będą mieli się gdzie pokazać.

Cały skład Anonymo w Valoranta prezentuje się tak:

  • Albert “almo” Moscicki (Duelist)
  • Michal “nokocu” Michałów (Duelist)
  • Dawid “kosti” Kostrzewa (Sentinel)
  • Krystian “Freyy” Konopka (Controller)
  • Karol “KanT” Kantor (Initatior)
  • Kacper “belmonte” Mordak (Coach)