Pompa Team powalczy o BLAST Premier!

Pompa Team Isamu
Fot. Pompa Team
- Reklama -

Nie Izako Boars, nie Illuminar, ale właśnie Pompa zwycięża Polskie kwalifikacje do Fantasyexpo Spring Cup. O BLAST Premier zawalczą m. in z mousesports!

Kto by się spodziewał, że Polskie kwalifikacje będą miały takiego zwycięzcę. Była to wielka szansa dla Illuminar, jak i okazja dla Izako Boars na udowodnienie Polsce swojej potęgi. Pompa Team jednak nic sobie z tego nie zrobił. W finale po ciężkim boju na trzeciej mapie świętowali oni zwycięstwo.

niePewna przeprawa Pompa Teamu

Finał dla Pompy był podwójnie ważny. To przecież właśnie Illuminar pozbawiło ich dobrego startu w turnieju, pokonując ich w meczu otwarcia 16:13. Smak zwycięstwa dzięki temu smakował jeszcze lepiej. Zwłaszcza że dokonali progresu w tak krótkim odstępie czasowym. Drużyny w finale prezentowały się na podobnym poziomie, co w fazie grupowej. Dzięki temu na każdej mapie mogliśmy liczyć na walkę o każdą rundę. Wyrównana gra skumulowała się najbardziej na trzeciej mapie, gdzie do rozstrzygnięcia potrzebowaliśmy dogrywki. Finalnie, Pompa Team zwyciężyło na mapie Overpass wynikiem 22:20, kończąc spotkanie 2:1 (Nuke 16:12; Vertigo 13:16).

- Reklama -

To samego turnieju jeszcze daleko. Finalne rozgrywki o turniej BLAST Premier odbędą się między 23, a 25 Maja.

- Reklama -