To nie czas na nudy! Polacy w lidze ESEA Premier!

f1ku ago csgo
fot. AGO

Dziś w ESEA premier zobaczymy aż trzy polskie drużyny. Do akcji wkroczy PACT, AGO, oraz po dłuższej przerwie Wisłe All In!

Jak radzimy sobie w ESEA Premier?

Sytuacja wszystkich polskich drużyn jest dość podobna. Nie ma się jednak z czego cieszyć, bo nie mówie tutaj o górowaniu w tabeli. Niestety niezależnie od grupy, tak PACT, AGO, jak i Wisła, znajdują się w strefie spadkowej. Na dokładkę, PACT do tej pory nie wywalczyło ani jednego punktu.

🇵🇱 PACT vs. 🇫🇷 LDLC

Mimo słabych statystyk oraz wyników na papierze, z tym meczem możemy mieć większe nadzieje, niż z początku by się wydawało. Spowodowane jest to natomiast nie niesamowitą formą ich gry, a raczej słabą dyspozycją LDLC. Z ostatnich 5 spotkań, zdołali zwyciężyć jedynie 2. Jest to zdecydowana szansa dla PACT na podłapanie trzech punktów oraz zbliżenie się do granicy strefy spadkowej.

🇧🇾 Nemiga vs. 🇵🇱 AGO

Jastrzębie natomiast będą miały twardszy orzech do zgryzienia. Nemiga na ten moment prezentuje się stabilnie, co widać również po ich historii spotkań, gdzie dominuje zielony kolor. AGO jednak nie odstaje mocno w tej kwestii. Również w ostatnim czasie wygrywają sporo spotkań i można z czystym sumieniem powiedzieć, że ich gra nabiera kolorów.

🇧🇬 FATE vs. 🇵🇱 Wisła Kraków

Wiślakom dzisiejszego dnia przytrafił się najłatwiejszy przeciwnik. O ile ekipa szpero nie jest w szczycie formy, tak FATE jest o wiele dalej od tego punktu. Ostatnie 6 spotkań to sromotne porażki na Apeks, Winstrike czy Saw.

Gdzie oglądać?

Wszystkie spotkania odbędą się o godzinie 19:00, a transmisje będziecie mogli śledzić na kanałach twitch.