TSM przedstawia swoją drużynę Valoranta!

valorant csgo subroza
Fot. HLTV

TSM jest jedną z ostatnich organizacji esportowych, które do rozkwitającej sceny najnowszej strzelanki od Riot Games, zbierając część profesjonalnych zawodników ze sceny CS:GO, tworzą swój własny zespół.

Zespół TSM składać się będzie z następującej piątki zawodników:

Taylor “drone” Johnson
Matthew “WARDELL” Yu
Yassine “Subroza” Taoufik
Stephen “reltuC” Cutler
James “hazed” Cob
Taylor “tailored” Broomall

Ich trener doświadczenie na tym stanowisku pozyskał, będąc trenerem, menedżerem i analitykiem w organizacjach takich jak Team Boxr, Splyce i Team Envy.

Drone wychodzi z takich organizacji jak Splyce, krótki czas spędził też, grając pod szyldem Team Envy w 2018 i 2019 roku. WARDELL i Subroza ostatnio grali w Team Orgless, lecz roaster rozpadł się w kwietniu tego roku. Dodatkowo mogą pochwalić się doświadczeniem grania w Ghost Gaming, ale zespół ten rozpadł się w czerwcu 2019 roku. Dodatkowo Subroza przez wielu graczy może być kojarzony z jego występów w Counter Logic Gaming w latach 2016-2017. Dodatkowo warto wspomnieć, że zawodnik ten przez wielu graczy oraz fanów był nazywany cheaterem, a w internecie można odnaleźć wiele ujęć z gry, w których widoczne jest bardzo nienaturalne zachowanie ruchów kursora zawodnika czy oddanych strzałów.

Na koniec Hazed i reltuC, którzy są najbardziej doświadczonymi graczami zespołu, miejmy nadzieję, że zapewnią oni młodszym kolegom z drużyny rady, dzieląc się z nimi przez lata zdobytym doświadczeniem, aczkolwiek patrząc na to, iż jest to nowy tytuł, sprawy zweryfikuje serwer.

Z tak doświadczonym zespołem, możemy wypatrywać sukcesów tej formacji w nadchodzącym tytule, jednak nie wróżymy im zdominowania światowej sceny i raczej zostaną drużyną drugiego tieru.

Przypominamy, że VALORANT zostanie oficjalnie wydany 2 czerwca.