Polak wraca do LEC?!

lol lec excel mystiques
Fot. Michal Konkol / Riot Games

Pojawiła się plotka, ale nie byle jaka! W Schalke mogą szykować się zmiany!

Plotka mówi o możliwej zmianie na ich dolnej alejce, gdzie Innaxe i Dreams mieliby zejść z głównego składu za Mystiquesa i Neona!

Sama informacja jest według mnie bardzo ciekawa, bo tak jak Bvoy, Innaxe nie miał jakiegoś słabego splitu, a można powiedzieć, że grał na całkiem wysokim poziomie. Wygrali między innymi, jako pierwsi z Jankosem na czele G2. Sam Mystiques mówił też, że raczej nie zapowiada się, żeby grał w LEC, ale na pewno taki powrót byłby czymś. Szczególnie że skład Schalke wydaje się naprawdę dobry, który wręcz ma ogromny potencjał na bycie czarnym koniem, ba zaczął to przecież udowadniać po zmianie Forg1vena. Neon, aktualnie jest strzelcem ich akademii, czyli Schalke Evolution. Na pewno ma on wielki potencjał i jeśli pojawi się w pierwszym składzie, dostanie niewyobrażalną szansę. Ktoś taki jak Mystiques, który jest bardzo doświadczony i zna ligę „jak własna kieszeń”, na pewno pomógłby mu się jeszcze nauczyć kilku rzeczy.

W samym Ago podobno ma go zastąpić Trymbi, który aktualnie zasila szeregi niemieckiego SK Gaming!

Jaka jest wasza opinia, chcielibyście zobaczyć taki skład Schalke? Ucieszyłby Was powrót Patryka na najlepszą europejską scenę?