FIFA 22: Rosja znika z gry całkowicie – EA usuwa kluby, piłkarzy i stroje

fifa 22
Fot. EA Sports

W zeszłym tygodniu EA Sports zapowiedziało usunięcie Rosji z FIFA 22. Wczoraj kanadyjska firma poinformowała, że z gry znikają rosyjskie kluby, piłkarze z tamtejszej ligi i dodatki związane z tym krajem.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie, z gry znikną karty piłkarzy i menedżerów rosyjskich klubów, stroje i stadiony z ligi rosyjskiej, a także karty jednorazowe pozwalające zmienić ligę trenera na rosyjską. W skrócie oznacza to, że żadnej karty związanej z ligą rosyjską nie będzie można już trafić w paczkach.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „! WIADOMOŚĆ OD ZESPOŁU FIFA Zgodniez działaniami podejmowanymi przez naszych partnerów FIFA UEFA świecie prawdziwej piłki paczek FIFA Ultimate Team (FUT) trybu Ultimate Draft usunięte zostaną nastÄpujÄ…ce karty FUT: -karty piłkarzy rosyjskich klubów -karty strojów rosyjskich klubów -stadiony karty stadionowe rosyjskich klubówi rosyjskiej reprezentacji narodowej karty jednorazowe zmiany ligi menedżera na rosyjskÄ -karty menedżerów rosyjskiej Premier League Wymienione karty FUT bÄdÄ miały również do odwołania zablokowane widełki cen. EA FIFA SPORTS FIFA22 22 ULTIMATE TEAM -Zespół FIFA”

Co więcej, wszystkie z tych kart będą miały zablokowane widełki cen. Oznacza to, że ich cena maksymalna nigdy nie wzrośnie, by uniemożliwić zarabianie na nich.