TOTS: znamy karty MLS oraz reszty świata!

fifa 21 tots mls
Fot. EA Sports

Wraz z dzisiejszym wieczorem o godzinie 19 EA dodało do gry łącznie 22 nowe karty TOTS m.in. z Ameryki Północnej, ale także reszty świata!

TOTS MLS

Jak co tydzień od ponad miesiąca – nadszedł czas na drużynę sezonu z ligi pobocznej! Tym razem karty TOTS otrzymali zawodnicy grający na co dzień w lidze z kraju “soccera”, czyli Stanów Zjednoczonych.

Naszą uwagę od razu przykuwa Nani. Lewy skrzydłowy Orlando City jest dobrze znany nam wszystkim. Na dobre zapadł w pamięć graczy dzięki świetnej, użytkowej technice na prawdziwym boisku. EA doceniało jego poczynania w rzeczywistości, ponieważ Portugalczyk na każdej swojej karcie posiadał aż 5 gwiazdek sztuczek. Do 2015 roku rokrocznie był podstawowym graczem składów w Ultimate Team. Po odejściu z Manchesteru United powoli odchodził w zapomnienie, będąc jedynie ciekawym urozmaiceniem składów z ligi portugalskiej. Po transferze do MLS był on widywany jedynie sporadycznie i służył raczej jako karta do SBC niż do poważnej gry. W tym roku jednak to wszystko może się zmienić dzięki jego świetnie wyglądającej karcie TOTS. Nani otrzymał 5 gwiazdek sztuczek, 5 gwiazdek słabszej nogi oraz ogromny upgrade do wszystkich statystyk. W ciągu kilku minut od jej wydania najwięksi YouTuberzy wyrazili swoje zainteresowanie tą kartą. Tym samym zwiększyli ogromny już “hype” na nią.

Zobacz też:   Arkadiusz Milik w drużynie tygodnia FIFA 21!

Poza Nanim na wyróżnienie spośród powyższych kart zasługują jeszcze dwaj napastnicy. Ruidiaz z Seattle Sounders oraz Rossi z LA Galaxy. Oboje dysponują wysokim tempem, dobrymi strzałami, jednak w przeciwieństwie do Naniego, ciężko będzie ich wkomponować w skład ze względu na narodowość.

TOTS reszty świata

Drużyna sezonu reszty świata składa się z graczy lig, którzy nie mają swojej własnej, dedykowanej drużyny sezonu w grze. W tym roku najwyżej ocenioną kartą lig pozostałych został Cesinha, który gra w zespole z ligi koreańskiej. Nie on jednak będzie główną gwiazdą całej drużyny. Co bardziej zaskakujące, nie będzie nim również żaden z napastników oraz pomocników. Na pierwszy plan wysuwa nam się prawy obrońca Glasgow Rangers. Anglik, który już namieszał w obecnej odsłonie gry swoją obecnością. TOTS James Tavernier ma wszystkie statystyki ocenione powyżej 80, a jego rzeczywista ocena na każdej pozycji wynosi co najmniej 88! Potężna sylwetka, wysokie tempo oraz niesamowita siła czynią z niego prawdziwego potwora środka pola.

Wśród wyróżnionych znalazł się również reprezentant Legii Warszawa, Filip Mladenović. Serb był uważany przez wielu za najlepszego zawodnika minionego sezonu Ekstraklasy. Zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych zawodników, co doceniło EA nagradzając do kartą TOTS.

Nowe zadania i SBC

W ramach SBC mamy do zdobycia kartę TOTS Matuidiego. W ramach zadań tygodniowych natomiast możemy otrzymać kartę TOTS Luisa Rodrigueaz.