Wielkie rozstanie w HellRaisers!

csgo ange1
Fot. StarLadder

Ukraiński weteran CS:GO Kirill “ANGE1” Karasiow rozstaje się ze swoją wieloletnią organizacją.

“Przykro mi z powodu rozstania z HellRaisers, ale z drugiej strony wyraźnie rozumiem, że wyjście z mojej strefy komfortu przyniesie mi tylko korzyści jako gracz i kapitan” powiedział ANGE1.

ANGE1 spędził sześć lat swojej kariery grając w HellRaisers od marca 2014 roku. Podczas swojego pobytu w HR ukraiński zawodnik zakwalifikował się ze swoją drużyną aż do siedmiu głównych turniejów. Niestety dla niego i jego kompanów dojść do fazy pucharowej udało im się tylko raz – podczas FACEIT London Major we wrześniu 2018 roku. Mimo wieku gracz nadal jest uważany za jednego z najlepszych liderów w grze na scenie CIS. Jak sam podkreśla jest teraz szeroko otwarty na wszelkie nowe oferty współpracy.

Warto przypomnieć, że skład HellRaisers przeszedł solidnie zmiany we wrześniu zeszłego roku, gdy włodarze organizacji zdecydowali się postawić na ukraiński skład. Niestety do tej pory drużynie w takim zestawieniu nie udało się osiągnąć niczego szczególnego, stąd też silna potrzeba zmian.

Po odjeściu Kirilla i jego kolegi z druzyny Igora “crusha” Shevchenko reszta drużyny została przeniesiona na ławkę rezerwowych. Zgodnie z wypowiedziami CEO organizacji – Alexa Slabukhina nowy roster organizacji zostanie przedstawiony na dniach!