FIFA 23: Poznaliśmy bohaterów okładki i ceny poszczególnych edycji

Fot. EA Sports
- Reklama -

Do premiery nowej edycji gry FIFA coraz bliżej, więc EA zaczęło ujawniać coraz to ciekawsze szczegóły dotyczące nowej wersji. Wśród nich znaleźli się m.in. bohaterowie okładek poszczególnych edycji FIFA 23.

W FIFA 23 tak samo jak w poprzednich dwóch odsłonach gry, głównym bohaterem okładki będzie Kylian Mbappe z PSG. Francuz będzie na okładce obu wersji gry – standardowej i Ultimate.

W wersji Ultimate dołączy do niego piłkarka Chelsea, Sam Kerr. Australijka będzie pierwszą piłkarką w historii, która pojawiła się na okładce popularnej kopanki od EA Sports.

- Reklama -

Ceny

Playstation

A skoro już mowa o edycjach gry – przyjrzymy się ich cenom. Za wersję standardową w formie digital na PS4 zapłacimy 269zł, z kolei wersja na PS5 kosztuje 349zł. Wersja Ultimate (również digital) wychodzi 449zł.

Odrobinę tańsze są wersje fizyczne gry – za wersję standardową na PS4 zapłacimy 239zł, a na PS5 279zł.

Oczywiście te ceny można zbić, wykupując abonament EA Play i doładowując portfel Playstation za pomocą kart podarunkowych.

Xbox

Ceny FIFA 23 na konsole XBOX nie różnią się zbytnio od tych na konsole od Sony. W wersji digital za edycję standardową na Xbox One zapłacimy 299zł, a za wersję na Xbox Series X 349zł. Wersja ultimate kosztuje tyle samo co na PS5 – 449zł.

Oczywiście tak samo jak na PS, te ceny można obniżyć.

PC

Najtańsze są wersje gry na komputery. Edycja standardowa kosztuje ok.230zł, a wersja Ultimate 400zł.

- Reklama -