FIFA 23: Poznaliśmy bohaterów okładki i ceny poszczególnych edycji

Fot. EA Sports

Do premiery nowej edycji gry FIFA coraz bliżej, więc EA zaczęło ujawniać coraz to ciekawsze szczegóły dotyczące nowej wersji. Wśród nich znaleźli się m.in. bohaterowie okładek poszczególnych edycji FIFA 23.

W FIFA 23 tak samo jak w poprzednich dwóch odsłonach gry, głównym bohaterem okładki będzie Kylian Mbappe z PSG. Francuz będzie na okładce obu wersji gry – standardowej i Ultimate.

W wersji Ultimate dołączy do niego piłkarka Chelsea, Sam Kerr. Australijka będzie pierwszą piłkarką w historii, która pojawiła się na okładce popularnej kopanki od EA Sports.

Ceny

Playstation

A skoro już mowa o edycjach gry – przyjrzymy się ich cenom. Za wersję standardową w formie digital na PS4 zapłacimy 269zł, z kolei wersja na PS5 kosztuje 349zł. Wersja Ultimate (również digital) wychodzi 449zł.

Odrobinę tańsze są wersje fizyczne gry – za wersję standardową na PS4 zapłacimy 239zł, a na PS5 279zł.

Oczywiście te ceny można zbić, wykupując abonament EA Play i doładowując portfel Playstation za pomocą kart podarunkowych.

Xbox

Ceny FIFA 23 na konsole XBOX nie różnią się zbytnio od tych na konsole od Sony. W wersji digital za edycję standardową na Xbox One zapłacimy 299zł, a za wersję na Xbox Series X 349zł. Wersja ultimate kosztuje tyle samo co na PS5 – 449zł.

Oczywiście tak samo jak na PS, te ceny można obniżyć.

PC

Najtańsze są wersje gry na komputery. Edycja standardowa kosztuje ok.230zł, a wersja Ultimate 400zł.