FIFA 22: Maskotki wkraczają na wirutalną murawę

- Reklama -

W czwartek EA ogłosiło, że do gry dodane zostały zapowiadane jakiś czas temu maskotki niektórych drużyn.

Od dwóch lat EA pozwala graczom na coraz to większą personalizację klubu i stadionu w FIFA Ultimate Team. Pojawiły się m.in. tifo, flagi czy trofea, które możemy ustawić na swoim stadionie. Teraz kanadyjska firma poszła o krok dalej i postanowiła dodać do gry maskotki, znane przede wszystkim z prawdziwych stadionów.

Na ten moment wiemy, że swoje maskotki w grze będzie miało na pewno pięć drużyn – Chelsea, Manchester City, Liverpool, Tottenham i Borussia Dortmund. Każda z tych drużyn współpracuje oczywiście z EA.

- Reklama -

Nowe przedmioty można zdobyć poprzez wykonywanie zadań tygodniowych. By zdobyć jedną z nich, trzeba rozegrać 6 meczów z przynajmniej sześcioma zawodnikami danego klubu w składzie.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Tottenham Hotspur Chelsea Manchester City Liverpool Play matches in Squad Battles on min. Professional difficulty (or Rivals) with min. 6 Liverpool players in your starting squad Liverpool Dortmund Progress:0/6 Objective Reward FIFA22ULTIMA FIFA22UL MIGHTY RED (Untradeable)”
- Reklama -