FIFA 22: Co przygotowało EA z okazji Black Friday?

W FIFA Ultimate Team rozpoczęła się promocja związana ze świętem konsumpcjonizmu – Black Friday. W grze pojawiło się wiele contentu, który postaramy się w skrócie przedstawić. News będzie aktualizowany.

Pre Black Friday

Tak jak rok temu, EA promocję czarnopiątkową rozpoczęło już w czwartek. Pojawiły się nowe SBC o poszczególne karty ikon (Luis Hernandez i Roberto Carlos), a do paczek trafiła drużyna “Best Of TOTW”. W SBC znalazły się także kolejne wyzwania ligowe, tym razem z EFL Championship, a także rozgrywek Conmebol. Dodane zostały również błyskawiczne SBC, na których wykonanie gracze mieli dwie godziny.

Signature Signings

Zgodnie z zapowiedziami, w grze pojawiła się drużyna “Ważne Transfery”, w której znaleźli się przede wszystkim Kevin De Bruyne czy ulubieńcy graczy FIFA z poprzednich lat – Wissam Ben Yedder, Renato Sanches i Youssef Atal.

Jak tłumaczy EA, wybrani zawodnicy otrzymają karty Signature Signings w ramach uhonorowania ich debiutanckiego sezonu w obecnym klubie.

Zadania tygodniowe

Tak samo jak rok temu, EA zadbało też o graczy lubujących się w odblokowywaniu kart z wyzwań. W punktach przełomowych dostępna jest karta “Piłkarz Serie A” Gregoire Defrela.

W zadaniach dostępna jest również grupa wyzwań, za których wykonanie otrzymamy łącznie pięć niewymiennych paczek. By ją ukończyć, wystarczy wygrać 25 meczów w dowolnym trybie dostępnym w Ultimate Team. Dokładne wytłumaczenie formuły działania nowej promocji znajdziecie na stronie EA.

Black Friday – Piątek 19:00

Prawdziwa zabawa z black friday zaczęła się o godzinie 19:00. Nie dość, że w SBC pojawiła się karta Karima Benzemy, to do tego w zadaniach tygodniowych dostępny jest Ridle Baku w specjalnej wersji.

Black Friday – piątek 21:00

O 21 w SBC pojawił się Troy Deeney w wersji “Chwile” oceniony na 74. Na jego wykonanie gracze mają czas do soboty do godziny 21.