Patronat medialny

Patronat

Od wielu lat bierzemy udział w targach branżowych, wydarzeniach z dziedziny esportu oraz gamingu, z kolei konwenty fantasy są naszym drugim domem. Chętnie zaprosimy naszych czytelników na Twoją imprezę! Stworzymy na niej profesjonalne fotorelacje, relacje video oraz tekstowe. Wszystkie z nich następnie trafią na nasz portal oraz media społecznościowe.

Interesują nas wszelkie wydarzenia stacjonarne oraz turnieje esportowe również odbywające się online. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Nasze oczekiwania

Oczekujemy możliwości reklamy naszej organizacji podczas trwania eventu oraz umieszczenia naszego logo w materiałach go dotyczących. W przypadku wydarzeń stacjonarnych, jeśli obowiązują płatne wejściówki potrzebne będą minimum dwie akredytacje.

Co oferujemy

Oferujemy reklamę imprezy w postaci postów na naszych social mediach oraz stronie internetowej. Będziemy informować naszych czytelników na bieżąco o aktualizacjach na jej temat. W przypadku wydarzeń stacjonarnych stworzymy fotorelację wraz z opisem tekstowym lub filmowym. Z kolei dla tych, które odbywają się online przedstawimy pełną relację tekstową z rozegranych spotkań.

Formularz kontaktowy