O nas

MGA esports to serwis skupiony wokół esportu oraz szeroko pojętego gamingu, codziennie dostarczający dawkę najświeższych informacji ze świata.

MGA swoją aktywność rozpoczęło na początku 2015 roku. Nasza działalność zaczęła się od tworzenia oprogramowania oraz projektowanie gier. Wraz z upływem czasu grupa przekształcała się otwierając się na nowe ścieżki rozwoju. Jedną z nich jest organizacja szkoleń oraz warsztatów z branży IT oraz gamedevu, nasi prelegenci są zapraszani na ogólnopolskie konferencje. Organizujemy turnieje esportowe zarówno online jak i offline, na których pojawiającymi się tytułami są League of Legends, CS:GO oraz Hearthstone.

Serwis MGA esports zajmuje się najpopularniejszymi tytułami esportowymi na świecie. Naszą główną uwagę przykuwa League of Legends, jednak pozostałe tytuły nie są nam obce. Na naszej stronie można także przeczytać na temat takich tytułów jak: CS:GO, Hearthstone, StarCraft II, Dota 2, Fortnite, FIFA, R6S oraz wielu innych. Publikujemy newsy, wywiady, relacje dotyczące największych turniejów, najpopularniejszych i najlepszych graczy oraz wszelkich wydarzeń ze sceny światowej oraz krajowego podwórka. Wśród naszych artykułów czytelnicy mogą znaleźć wiele wysokiej jakości poradników, a każdy geek znajdzie interesujące dla niego zajawki technologiczne.

Naszym celem jest dostarczanie do naszych czytelników najwyższej jakości ciekawych treści, na każdy temat powiązany z esportem. Jako grupa wspieramy wiele inicjatyw oraz początkujących twórców, zarówno samych graczy jak i osoby tworzące kreatywne treści na wielu platformach.

Stale współpracujemy z wieloma firmami, agencjami oraz instytucjami z całego kraju. Wciąż jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe, innowacyjne pomysły oraz inicjatywy. Wszystkich zainteresowanych jakąkolwiek współpracą, reklamą, promocją lub po prostu chcących z nami zamienić parę słów zapraszamy do działu kontakt oraz do naszych social media.