LEC: Selfmade zostaje kolejny rok w Vitality

Selfmade Vitality 2022
Fot. Michal Konkol/Riot Games
- Reklama -

Źródła podają, że Selfmade przedłużył swój kontrakt z francuską organizacją i w 2022 roku dalej będzie grał w żółto-czarnych barwach Vitality.

Według źródeł Polak zostanie z obecną drużyną do 22 listopada 2022, ale obie strony negocjują obecnie przedłużenia kontraktu o jeszcze jeden rok.

Takie plany oznaczają, że organizacja jest zadowolona ze współpracy z graczem. Dlatego z chęcią zwiążą z nim swoje plany na przyszłość. Ciężko się temu dziwić. Przez cały 2020 rok, jak i wiosenny split 2021 Vitality było drużyną z samego dołu tabeli LEC. Jednak w letnim splitcie, po zmianach w rosterze udało im się wywalczyć szóste miejsce i dotrzeć do play-off’ów.

- Reklama -
Zobacz też:   LCS: Bjergsen wraca do gry! Czy zostanie w TSM?

Razem z Fnatic, drużyną, do której Selfmade dołączył pod koniec 2019 roku, został wicemistrzem LEC. Dostał się też na zeszłoroczne Worldsy, gdzie dotarł aż do ćwierćfinałów. Umiejętności i doświadczenie tego gracza z pewnością dają nadzieję Vitality na jaśniejszą przyszłość. Jego dobre relacje z Liderem, te na Summoners Riftcie i poza nim też znacząco mogą wpłynąć na jakość tego teamu. Może dzięki temu rok 2022 okaże się rokiem francuskich “pszczół”.

- Reklama -