League of Legends patch 11.19 – aktualizacja na Worldsy!

morgana patch 11 19
Fot. Riot Games

Riot zapowiedział patch 11.19, czyli listę zmian jaka pojawi się na Mistrzostwach Świata! Dzisiaj skupimy się na wzmocnionych postaciach!

Aktualizacja 11.19 jest nie tylko obszernym przygotowaniem do Worlds 2021, ale również premierą najnowszej bohaterki – Vex, którą stworzył Riot. Jeevun Sidhu, czyli główny projektant gry na Twitterowym profilu ukazał kontynuację aktualizacji 11.18, którą umówimy specjalnie dla Was!

Zobacz też:   Offseason 2021 - jakie zmiany szykują się w europejskich ligach?

Krok do przodu w stronę Worldsów 2021

Emocje związane z Mistrzostwami Świata 2021 dopiero rodzą się w fanach z całego świata. Jak już wspominaliśmy – aktualizacja 11.18 była królikiem doświadczalnym Riotu, który pomoże stworzyć idealną wersję gry na mistrzowskich rozgrywkach. Najprościej mówiąc patch 11.19 jest bardziej dopracowanym przedłużeniem swojego poprzednika, aby jak najlepiej przygotować serwery przed Mistrzostwami Świata.

Poprawki i ciekawe nowości

„Spośród 33 bohaterów, których zmieniliśmy, 27 całkiem czysto trafiło w swoje cele” – takimi słowami Jeevun Sidhu opisuje to, co udało się stworzyć. Dodaje również, że na horyzoncie pojawia się 6 kolejnych bohaterów, którzy zawitali na liście szczęśliwców. „Pozostałych sześciu” mistrzów, o których wspominał Sidhu w dalszej części swojego Tweeta, to Fizz, Qiyana, Renekton, Soraka, Singed i Varus. Fizz w poprzednim patchu okazywał się zbyt silny, dlatego teraz otrzyma bardziej rozważone zmiany.

Błyskotki i Vex

Riot ukazał już listę umiejętności marudnej Vex. Opinie graczy są bardzo zróżnicowane, jednak zdążyliśmy już przyzwyczaić się do takich sytuacji. Wraz z pojawieniem się Vex na serwerach live będziemy mogli zakupić najnowsze skórki z serii Dawnbringer i Nightbringer. Szczęśliwy Kayn otrzyma nawet wersję prestiżową!

Czy czujecie już emocje związane z Mistrzostwami Świata 2021? My coraz bardziej! Riot bardzo dobrze rozwija szum wokół wydarzenia, które odbędzie się w tym roku w Europie dodając stopniowo nowinki ze świata Summoner’s Rift. Z zapowiedzi już wiemy, że mistrzowskie rozgrywki rozpoczną się za miesiąc. Czekamy z niecierpliwością!