LEC: Kaiser zostaje z MAD Lions do 2023!

lol lec wiki mad lions kaiser
Fot. Michal Konkol / Riot Games

Jeden z najlepszych wspierających zeszłego sezonu LEC zostanie z MAD Lions na kolejne dwa lata. Kaiser przedłużył kontrakt ze swoją organizacją!

To był wyjątkowy rok dla Kaisera oraz całego MAD Lions. Zawodnik swoją grą, zaangażowaniem i wkładem w drużynę zdecydowanie udowodnił swoją wartość, co też zaowocowało przedłużeniem kontaktu z hiszpańską organizacją.

Skład MAD Lions

Po fatalnym występie MAD Lions na Worldsach 2020 w składzie nastąpiły zmiany. Drużynę opuścili Orome oraz Shad0w, a ich miejsce zajęli Armut oraz Elyoya. Był to ogromny krok naprzód dla organizacji. Drużyna poprawiła zarówno umiejętności indywidualne zawodników, jak i zgranie drużynowe. Wielu ekspertów porównuje obecne MAD Lions do Roccat z czasów polskiej ekipy. Ich zachowanie w walkach drużynowych przypomina jedno ciało i jeden umysł, o czym boleśnie przekonało się wiele czołowych drużyn z Europy. Kaiser zdecydowanie jest ważnym elementem tej układanki. W poprzednim sezonie miał najlepsze statystyki we wczesnej fazie rozgrywki oraz drugie najlepsze KDA na roli wspierającego!

Worldsy 2021

Teraz MAD Lions wraca na scenę Mistrzostw Świata, jako pierwszy seed z Europy. Na Starym Kontynencie w tym roku zdobyli co się dało, ale jak będzie na scenie międzynarodowej? Zawodnicy i organizacja mają wiele do udowodnienia nie tylko fanom, ale też samym sobie. Z pewnością będą szukali drogi, aby udowodnić swoją wartość po fatalnym występie na poprzednich Worldsach.