Rogue wiecznie w cieniu. Esportowe El Clasico już dzisiaj!

lol lec g2 esports rekkles
Fot. Michal Konkol / Riot Games

Wczoraj w League of Legends zawodnicy MAD Lions zmiażdżyli Rogue. Dzisiaj czeka nas esportowe El Clasico, czyli G2 Esports vs. fnatic!

Rogue nie potrafi wyjść z cienia

O tym, że Rogue jest europejskim potentatem wiemy już od kilku splitów, jednak zawsze Łotry były w czyimś cieniu. Jak nie fnatic, to G2 Esports. Jak nie Samuraje, to MAD Lions. Inspired i Trymbi nie mają wcale łatwego życia, bo przecież ich potencjał jest co najmniej na mocne TOP 4 na świecie. Jednak tego potencjału nie potrafią ani trochę przekuć w świetne wyniki. Przez to wiecznie są w czyimś cieniu.

Teraz mieli walczyć o mistrzostwo Europy, a pierwszym krokiem do tego było spotkanie z MAD Lions. Jednak totalnie nic nie wyszło po ich myśli w tej grze. Lwy po prostu ZMIAŻDŻYŁY Łotrów w każdym aspekcie i wygrały 3:0. W każdej z grze dominowały Inspireda i spółkę, w efekcie też znalazły się w finale, a RGE zagra dopiero o najważniejsze spotkanie w LEC.

G2 vs. FNC – esportowe El Clasico!

Dzisiaj o godzinie 21:00 czeka nas z kolei prawdziwe esportowe El Clasico. G2 Esports zagra z fnatic o życie. Samuraje są faworytami, ale przecież ostatnio to drużyna Bwipo była góra. Dlatego też liczymy tutaj na dobre widowisko. Mecz zacznie się o godzinie 17:00, a obejrzeć go możecie na kanale Youtube i Twitch Polsat Games.