Tymi bohaterami będziemy wygrywać w patchu 11.15!

Fot. Riot Games

Przed nami czas pełen wspinaczki i dobrej zabawy. Jeśli chcesz wiedzieć czym wygrywać na górnej oraz środkowej alei w patchu 11.15 – dobrze trafiłeś!

Wczoraj dowiedzieliśmy się jakie zmiany przyniesie aktualizacja 11.16, jednak pamiętajmy, że patch z numerem 11.15 trwa w najlepsze! Wydarzenie Sentinels of Light otworzyło drogę do zgarnięcia wyjątkowych nagród, a przed nami jeszcze pełne dwa tygodnie, w którym będziemy walczyć według aktualizacji z numerem 11.15. Jeśli jesteście ciekawi, jaki bohater przybliży Was do zwycięstwa musicie koniecznie zostać z nami!

Camille królową!

fot. Riot Games

Bohaterka nieustannie pojawia się na profesjonalnych rozgrywkach jako niezwykle silny toplaner. Jeśli chcesz poczuć się niczym profesjonalny gracz – zainwestuj w Camille! Jeśli myślisz o tej bohaterce, musisz przyzwyczaić się do słabości, czyli silnego polegania na przedmiotach i posiadania wysokiego pułapu umiejętności.

Porada: Po ukończeniu Divine Sunderer szukaj ofensywnych zagrań na całej mapie.

Tahm Kench, czyli Król Rzek

fot. Riot Games

Po udanym mini reworku Tahm Kench stał się postrachem górnej alejki. Mimo, że nie posiada najlepszego czyszczenia linii czy dobrze skalujących umiejętności, okazał się przydatny w tym, co oferuje. Ponadto jest dość łatwy do gry i opanowania. Najprawdopodobniej wkrótce zostanie osłabiony, jeśli nadal będzie dominował na Rift!

Porada: Spiesz się, aby kupić przedmioty. W końcu dobrze się z nimi skalujesz!

Pokochasz tego championa!

fot. Riot Games

Wybór tego bohatera nie jest niczym odkrywczym, bowiem w sezonie 11 nieustannie króluje na środkowej alei. W aktualizacji 11.15 doceniliśmy go szczególnie, a wszystko dzięki runie Precyzji, która zapewnia Sylasowi manę oraz ogromne nakłady leczenia się.

Porada: Staraj się zdobyć Everfrost i zacznij wędrować po mapie.

Syndra – idealny mag

fot. Riot Games

Dzięki wzmocnieniom w aktualizacji 11.15 Syndra ma szansę przypomnieć o swojej sile. Musisz pamiętać, że Mroczna Władczyni najsilniejsza jest w późnej fazie gry, dlatego staraj się nabierać doświadczenia, przepychając środkową linię. Gdy twoi sojusznicy mają pewną przewagę, możesz skupić się na zdobywaniu wież, smoków i łatwiejszych zabójstwach. Utrzymuj agresywny styl gry na mapie, ze względu na zasięg Syndry.

Porada: Rozważ używanie Teleportu zamiast Podpalenia!

Już niebawem ujawnimy listę dla dżunglerów, supportów oraz marksmanów. Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Wam wspiąć się wyżej w drabince rankingowej w patchu 11.15!