Doublelift po nieudanym sezonie wraca do TSM?

lol lcs liquid doublelift
Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, iż według źródeł Team Liquid chce sprzedać swoją super gwiazdę Doublelifta.

Wygląda na to, że plotki mogą się potwierdzić, a Team Liquid po najgorszym sezonie od 2017 roku chce dokonać drastycznych zmian w swojej kadrze. Według Jacoba Wolfa, znanego z ujawniania wielu przecieków profesjonalnej sceny League of Legends, Doublelift zasili szeregi TSMu w letnim splicie 2020.

TL w zakończonym już splicie borykał się naprawdę z wieloma problemami, zaczynając od problemów wizowych Broxah, na motywacji do gry niektórych zawodników kończąc. Sam zainteresowany wielokrotnie wyrażał swoje niezadowolenie i skarżył się na wiele problemów wewnątrz drużyny na swoich transmisjach na żywo. Najwidoczniej wewnętrzne utarczki stały się na tyle trudne do opanowania, że rozstanie było jedynym rozwiązaniem tej sytuacji.

Zobacz też:   Wielka szufla Ameryki w Team Liquid?

Jeśli plotki się potwierdzą, Team Liquid zostanie z wolną pozycją strzelca. Możliwe, że zespół zakontraktuje na pełny etat swojego drugiego strzelca, Tacticala i rozpocznie budowanie składu na lato 2020 wokół młodego zawodnika. Co więcej, jeśli Doublelift dołączy do swoich byłych kolegów z TSM, będzie to oznaczać, że Europejski strzelec będzie musiał poszukać nowego domu, możliwe, że zostanie w NA lub zdecyduje się na powrót do LEC po nieco nieudanym sezonie w Ameryce.