G2 vs. fnatic: esportowe gwiezdne wojny znowu akcji!

lol lec g2 esports rekkles
Fot. Michal Konkol / Riot Games

Spotkania G2 Esports z fnatic w League of Legends śmiało można nazwać esportowymi gwiezdnymi wojnami. Dzisiaj czeka nas ich kolejna część w ramach LEC!

G2 Esports o honor, fnatic o potwierdzenie formy

Dzisiejszy mecz będzie miał kilka wymiarów i ciekawe podłoże. Przez pewien czas fnatic było przecież akademią G2 Esports, a przynajmniej tak je nazywano. W tym splicie wreszcie role się obróciły, ale czy na długo, to w zasadzie nie wiadomo. G2 zaczęło wracać do dobrej formy i coś próbować grać ciekawszego, a FNC dość niespodziewanie zajmuje pierwsze miejsce razem z Misfits Gaming. To sprawia, że rywalizacja tych ekip zapowiada się na bardzo ciekawą.

Zobacz też:   zeek zrewanżował się na G2 Esports. Vamos Acend!

G2 Esports tym razem powalczy o dwie rzeczy: honor, który ostatnio utraciło i o zmniejszenie straty do liderów. fnatic z kolei zechce umocnić się na pierwszym miejscu, które dzieli razem z Misfits Gaming. Do tego jeszcze obie drużyny przecież mają historyczne utarczki. Sam mecz zaplanowano na godzinę 21:00 i będzie hitem tego dnia w LEC. Kibice, zawodnicy i eksperci nie mogą się już wręcz go doczekać, co widać także po twitterze.

Gdzie oglądać G2 Esports vs. fnatic?

Mecz G2 Esports z fnatic możesz oglądać zarówno po polsku, jak i po angielsku. Transmisja w obu językach będzie dostępna zarówno na twitch.tv, jak i na Youtube. W przypadku naszego rodzimego języka poprowadzi ją standardowo Polsat Games.