Rogue vs. G2 w hicie dnia: o honor i fotel lidera!

lol lec g2 esports wunder
Fot. Michal Konkol / Riot Games

Już dzisiaj w LEC czeka nas świetne widowisko z udziałem G2 Esports i Rogue. Łotry walczą o utrzymanie pozycji lidera, a G2 o jakikolwiek honor.

Rogue i G2 w walce na śmierć i życie

Już dzisiaj w ramach meczów w League of Legends European Championship powalczą zawodnicy Rogue i G2 Esports. Łotry spróbują utrzymać samodzielny fotel lidera, który zyskali po tym, jak ograli Misfits Gaming w piątek. G2 z kolei chce nie przegrać kolejnego spotkania i wywalczyć jakikolwiek honor, który Samuraje skutecznie utracili w ostatnim czasie po serii fatalnych występów.

W kontekście walki o miejsce w play-offach będzie to bardzo ważne starcie. RGE chciałoby zakończyć fazę grupową na pierwszym miejscu, a Samuraje w ogóle dostać się do fazy pucharowej. Dlatego też wielki hit w postaci starcia tych dwóch drużyn będzie niewątpliwie ciekawy dla kibiców.

Zobacz też:   Milioner z CS:GO przechodzi na Valoranta. Przyszłość w kolorach radiantu.

Festiwal ciekawych spotkań w LEC

W sobotnich meczach League of Legends European Championship nie będzie brakować ciekawych meczów. W harmonogramie znajdziemy m.in. mecz fnatic z Excel Esports, czy Misfits Gaming z Astralis. Rozkład jazdy na sobotę to:

  • 17:00 Team Vitality vs. SK Gaming
  • 18:00 Schalke 04 Esports vs. MAD Lions
  • 19:00 Misfits Gaming vs. Astralis
  • 20:00 fnatic vs. Excel Esports
  • 21:00 Rogue vs. G2 Esports