Ultraliga: AGO ROGUE z nowym rekordem!

lol ultraliga ago rogue sinmivak
Fot. AGO Rogue

Liderzy tabeli Ultraliga nie pozostawiają wątpliwości co do ich pozycji. AGO ROGUE wygrywa w zaledwie 18 minut i ustanawia nowy rekord na polskim podwórku.

Komil & Friends vs. AGO ROGUE

Sett, Rumble, Karma, Aphelios, Braum vs. Lee Sin, Diana, Ryze, Ezreal, Leona

Początek gry standardowy i bez szaleństw. Pozostawiony ward na dolnej rzece przez wspierającego z RGO, po czym cofnął zmienić trinket na czerwony. Każdy z leśników zrobił pełny clear i wrócił do bazy po zakup przedmiotów. Nagle w szóstej minucie KNF postanowili wykonać dive na bocie. Jednak AGO ROGUE było na to przygotowane. Został zagrany teleport od obydwu graczy z górnej alei. Nagle cała 10 graczy pojawiła się na miejscu akcji. Wybuchła pierwsza walka drużynowa i zakończyła się ona fatalnie dla zespołu niebieskiego. ACE bez straty zawodnika zdobyty na korzyść AGO ROGUE! Do tego smok oceaniczny i wydawało się, że to już po grze.

Trzy minuty później zawodnicy z KNF zostali wyłapani na dolnej rzece. Kolejne cztery zabójstwa wpadły na konto czerwonych, w zamian za śmierć Sinmivaka. Przez kolejne minuty przewaga była powiększana coraz bardziej. Smok powietrzny i kolejne zabójstwa. W 14 minucie było to już 2:18 w zabójstwach i uwaga… 10000 złota przewagi!

Zobacz też:   Azonh: najważniejsze jest, być szczerym przed sobą

Gra nie do przegrania (chyba że jesteś G2)

Ta gra od początku była stompem. Zawodnicy KNF byli bezradni i czekali na zbliżający się koniec. W 15 minucie każda ich zewnętrzna wieża była już zniszczona. Łotrzyki postanowili przedrzeć się dołem do bazy przeciwnika. Minęła 17 minuta i zostaje zagrany Herald przy dolnym Inhibitorze. Oni chcą już zakończyć tę grę. Upadły obydwie wieże oraz sam Nexus zostaje zniszczony w czasie gry 17 minut 55 sekund. Jest to najszybsza gra w historii Ultraligi!

Piąty tydzień Ultraligi wciąż trwa oraz wraca jutro o godzinie 17:00! Harmonogram znajdziecie tutaj.