MOLSI przeniesiony na ławkę rezerwowych Giants Gaming!

Valorant Molsi Giants Gaming
Fot. Riot Games
- Reklama -

Michał “MOLSI” Łącki to polski, znany zawodnik w Valoranta. Dzisiaj ogłoszono, że został przeniesiony na ławkę rezerwowych w Giants Gaming!

MOLSI poza składem Giants Gaming

Michał “MOLSI” Łącki był zawodnikiem Giants Gaming od maja tego roku. 24-letni strzelec przesiadł się na Valoranta niemal od początku jego istnienia, grając najpierw w Entropiq, a później w Team Finest. MOLSI przez ten czas zdążył zapracować sobie na dobrą reputację, w efekcie czego dostał się do Giants Gaming. Jak jednak widzimy, jego przygoda z tą organizacją nie trwała długo.

W poniedziałek obiegła nas smutna informacja o tym, że MOLSI został przeniesiony na ławkę rezerwowych w Giants Gaming. Z tego co mówi sam zawodnik, to była to decyzja organizacji, więc nie pozostaje mu nic innego, jak ją zaakceptować.

- Reklama -

Dalsza przyszłość MOLSIEGO

Na ten moment nie wiemy, gdzie trafi MOLSI. Jednak jest to na tyle dobry i utalentowany zawodnik, że możemy być przekonani, iż jeszcze zobaczymy go w czołowym zespole. Sam Łącki stwierdził, że: mieliśmy duże problemy w oficjalnych meczach. Podczas treningów wygrywaliśmy większość gier przeciwko każdemu, ale kiedy przychodziło do spotkań to przegrywaliśmy zbyt często.

Zobacz też:   Valorant Champions Tour Stage 3 Europa: wszystko co musisz wiedzieć!

MOLSI ogłosił, że poszukuje nowej drużyn i jest otwarty na różne oferty. Kontaktować się można z nim, jego organizacją lub agencją menedżerską Knacks.

- Reklama -