MOLSI przeniesiony na ławkę rezerwowych Giants Gaming!

Valorant Molsi Giants Gaming
Fot. Riot Games

Michał “MOLSI” Łącki to polski, znany zawodnik w Valoranta. Dzisiaj ogłoszono, że został przeniesiony na ławkę rezerwowych w Giants Gaming!

MOLSI poza składem Giants Gaming

Michał “MOLSI” Łącki był zawodnikiem Giants Gaming od maja tego roku. 24-letni strzelec przesiadł się na Valoranta niemal od początku jego istnienia, grając najpierw w Entropiq, a później w Team Finest. MOLSI przez ten czas zdążył zapracować sobie na dobrą reputację, w efekcie czego dostał się do Giants Gaming. Jak jednak widzimy, jego przygoda z tą organizacją nie trwała długo.

W poniedziałek obiegła nas smutna informacja o tym, że MOLSI został przeniesiony na ławkę rezerwowych w Giants Gaming. Z tego co mówi sam zawodnik, to była to decyzja organizacji, więc nie pozostaje mu nic innego, jak ją zaakceptować.

Dalsza przyszłość MOLSIEGO

Na ten moment nie wiemy, gdzie trafi MOLSI. Jednak jest to na tyle dobry i utalentowany zawodnik, że możemy być przekonani, iż jeszcze zobaczymy go w czołowym zespole. Sam Łącki stwierdził, że: mieliśmy duże problemy w oficjalnych meczach. Podczas treningów wygrywaliśmy większość gier przeciwko każdemu, ale kiedy przychodziło do spotkań to przegrywaliśmy zbyt często.

Zobacz też:   Valorant Champions Tour Stage 3 Europa: wszystko co musisz wiedzieć!

MOLSI ogłosił, że poszukuje nowej drużyn i jest otwarty na różne oferty. Kontaktować się można z nim, jego organizacją lub agencją menedżerską Knacks.