Legenda CS:GO przechodzi na Valoranta!

valorant csgo OG NBK
Fot. OG

Wielka zmiana, której nikt się nie spodziewał. Nathan „NBK” Schmitt ogłosił, że kończy przygodę z profesjonalnym graniem w CS:GO i przechodzi na Valoranta.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie grał. 

Legenda zamienia CS:GO na Valoranta!

Wiadomość o tym, że Nathan „NBK” Schmitt przechodzi z CS:GO na Valoranta gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Legendarny już zawodnik Counter Strike’a, który do niedawna grał w barwach OG, postanowił zamienić strzelanki. Jak sam określa, dla niego to nowe rozpoczęcie i pomimo tego, że CS dał mu wszystko, to teraz chce się spróbować w czymś nowym. 

NBK zapytany przez nas, czy już wiadomo, gdzie będzie grał, odpowiedział: Jeszcze nie wiem gdzie będę grał. Jestem otwarty na propozycje i mam zamiar rozmawiać z potencjalnymi drużynami. Kibice wszystkiego zapewne dowiedzą się w najbliższych tygodniach. 

Kolejny zawodnik, który zamienia Counter Strike’a na Valoranta

Coraz więcej profesjonalnych zawodników zamieniło, lub ma zamiar, CS:GO na Valoranta. O amerykańskiej scenie nie trzeba chyba wiele mówić, w Polsce zrobił to chociażby PaTiTek, a do składu fnatic przymierzany był sam Olofmeister. Decyzja jaką podjął więc NBK nie jest niczym dziwnym. Pozostaje jedynie życzyć mu powodzenia w dalszym rozwoju.