AGO vs. SKADE – jastrzębie w natarciu!

snatchie ago epicenter csgo
Fot. Epicenter

Już dzisiaj o 12:00 polska drużyna X-kom AGO zawalczy w ćwierćfinałach turnieju Spring Sweet Spring #3. Ich rywalem będzie SKADE.

Przeciwnikiem Polaków będzie bułgarska drużyna SKADE. Polacy pokazali ostatnio, że potrafią grać na wysokim poziomie, wygrywając 2:1 z Endpoint. Miejmy nadzieje, że z łatwością pokonają swojego kolejnego rywala, jakim jest SKADE. Pomimo że ostatnie starcie, jakie odbyło się między tymi drużynami w maju tego roku, wypadło nie najlepiej dla naszej rodzimej drużyny, to dalej można w nich wierzyć. Ostatnim razem ulegli 13:16 na DD2, a później 8:16 na Trainie.

Możemy przypuszczać, że drużyna Jastrzębi wyciągnęła wnioski z ostatniej porażki i nauczeni na swoich błędach pokażą przeciwnikom, na co ich stać. Oby powrócili na dobre tory i utrzymali passę po ostatniej wygranej!

Mecz odbywać się będzie na zasadzie BO3. Oznacza to, że jedna z drużyn (AGO) musi wygrać dwie mapy, aby zdobyć zwycięstwo.

 Transmisje z meczu możecie oglądać na platformie Twitch. Relacjonować spotkanie dla was będzie Dominik „4ssa55in0” Gryzełko.