Hades zostanie grać na stałe w ENCE!

csgo hades ence
Fot. ENCE

To na co wszyscy liczyliśmy od paru tygodni stało się faktem! Olek „hades” Miśkiewicz dołączy na stałe do fińskiej organizacji!

hades na stałe w ENCE!

Przypomnijmy, że Polak do międzynarodowego składu ENCE dołączył w maju bieżącego roku. Do dzisiaj występował w barwach ENCE jedynie jako zastępca. Miało to związek z osobistymi problemami ich dotychczasowego gracza – Aleksiego „allu” Jalliego. allu zdecydował się na przerwę od profesjonalnej gry na bliżej nieokreślony czas.

Nie jest to pierwszy polak w składzie ENCE. Barwy fińskiej organizacji reprezentuje już Paweł “dycha” Dycha, który dołączył na początku tego roku. Dodatkowo dycha oraz hades grali już wcześniej razem ze sobą m.in. w Invizy Esport. Okazało się, że wybór hadesa na zmiennika był genialną decyzją, która przyniosła organizacji wiele sukcesów. Razem sięgnęli po tytuł mistrzowski LOOT.BET/CS Season 9. Jasnym było, że ENCE musi zareagować na przedłużającą się nieobecność allu i zatrudnić nowego zawodnika na jego miejsce. Wybór tak genialnie grającego zmiennika był dla wielu oczywistością. Szczególnie dla fanów z Polski, którzy o stałym angażu hadesa mówili od tygodni.

Co dalej z allu?

Aleksi „allu” Jalli nadal pozostaje związany z organizacją. Jednak będzie on w międzyczasie poszukiwał perspektyw na przyszłość. Jego przerwa potrwa jeszcze przynajmniej do końca lata. Jak wszyscy wiemy Allu jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Dodatkowo na swoim koncie ma wiele sukcesów oraz tytułów. Kwestia znalezienia nowego domu nie powinna być dla niego problematyczna.

Obecnie skład ENCE prezentuje się następująco:

  • Joonas „⁠doto⁠” Forss
  • Paweł „⁠dycha⁠” Dycha
  • Olek „hades” Miśkiewicz
  • Marco „⁠Snappi⁠” Pfeiffer
  • Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi