Perfekcyjny dzień w EU Masters dla K1CK

lol ultraliga k1ck raxxo puki
Fot. K1CK
- Reklama -

K1CK Neosurf wczoraj wygrało wszystkie swoje mecze, Kashtelan odpadł w przedbiegach, a Hatchy i Agressivo zostają w domu.

Poza stompem na PIGSPORTS, w równie szybkim stylu pokonali Sectro One. Na koniec dnia zagrali na Greckie We Love Gaming o pierwsze miejsce w grupie. Mecz od początku był bardzo wyrównany, świetną presję robił Shlatan na swoim komforcie – Lee Sinie. Grecy za to bardzo dobrze się grupowali i wchodząc w piątkę zdobywali cele na mapie. O wygranej Polaków zaważyła walka drużynowe na midzie, w której świetnie zainicjował grający Ornnem IBo i w spokoju z daleka strzelali Puki oraz Matisław. Następnie poszli na barona, wygrali kolejną walkę i skończyli grę. W BO3 o awans do głównej fazy EU Masters nasi zmierzą się z Hiszpańskim MAD Lions.

Wczoraj miał też miejsce mecz o awans na EU Masters w lidze Francuskiej. Niestety Misfits Premier z Agressivo na topie i Hatchym na trenerce przegrało 1-3 z GamersOrigin. GO było uważane przed meczem za faworyta i poradziło sobie z presją, ale akademia Misfits nie pozwoliła im na łatwą wygraną. Odnośnie ciekawych wyborów postaci to w drugiej grze ekipa Agressivo zdecydowała się na Anivię na midzie, co zadziałało i tę mapę wygrali, niestety później przeciwnicy banowali tą postać nie potrafiąc znaleźć na nią odpowiedzi.

- Reklama -

Niestety przygoda z EU Masters zakończyła się również dla grającego w ASUS ROG ELITE Kashtelana. Aby móc walczyć o dalszy awans jego drużyna musiała wygrać pierwszy mecz drugiego dnia przeciwko czeskiej eSubie. Serbska drużyna ponownie uległa sile reprezentantów regionu naszych południowych sąsiadów. W grupie istniała jeszcze jedna sytuacja w której drużyna Gawła mogła by wyjść z grupy, niestety dla nich ona się nie spełniła, a sami zainteresowani przegrali tego dnia wszystkie pozostałe spotkania kończąc fazę grupową z wynikiem 1-5.

- Reklama -