Vive La France, czyli TOTS z Ligue 1 już w grze!

tots ligue 1 fifa 21 ea sports
Fot. EA Sports

Nadszedł czas na ostatnią już drużynę z pięciu najsilniejszych lig europejskich. EA właśnie dodało do gry TOTS z ligi francuskiej, a na jej czele Mbappe!

Najmocniejsza drużyna sezonu

W tym roku EA zaprzeczyło swoim dotychczasowym poczynaniom. Elektronicy rozpoczęli event TOTS od przeciętnej drużyny z Premier League, która do tej pory była ich perłą w koronie. Teraz jednak to pozostałe ligi wzięły górę. Ligue 1 na papierze wygląda natomiast na najlepszą ze wszystkich. Jej wydanie jednak wzbudziło spore kontrowersje pośród fifaczy.

Trio z PSG okradło resztę stawki

Mbappe, Neymar oraz Di Maria otrzymali karty TOTS. Obecność pierwszego z nich jest jak najbardziej zrozumiała. Został on najlepszym strzelcem w swojej lidze z liczbą 27 trafień. Pozostali dwaj jednak zdaniem większości, nie zasłużyli na takie wyróżnienie. W tym sezonie zwyczajnie byli inni, lepsi zawodnicy, których gra zdecydowanie bardziej pomagała swoim drużynom. Chociażby Ajorque ze Stasburga, którego bramki zagwarantowały utrzymanie w lidze tej drużyny. Kolejnym okradzionym zawodnikiem jest Mike Maignan, który zachował najwięcej czystych kont w lidze. Nie zważając na tę statystykę, EA przyznało kartę TOTS Navasowi z PSG. Niestety, taki ruch Kanadyjczyków jest jak najbardziej zrozumiały. Takie nazwiska, jak Neymar, Di Maria, czy też Keylor Navas przyciągną uwagę szerszego grona społeczności.

Mistrzowie z Lille

lille
Fot. losclive

Zawodnicy Lille dokonali rzeczy, wydawać by się mogło, niemożliwej. Przerwali hegemonię Paryżan i zdobyli pierwsze od sezonu 2010/2011 mistrzostwo Francji. Za ten wyczyn aż czworo zawodników ‘Les Dogues’ zostało wyróżnionych kartą TOTS:

  • Jose Fonte (93),
  • Andre (92),
  • Jonathan Bamba (92),
  • Burak Yilmaz (91).

Wielki powrót Ben Yeddera

Każda osoba, która grała w FIFĘ 20, dobrze wie, kim jest ten zawodnik. Jego pierwszy InForm w minionej edycji był kartą, którą strzeloną najwięcej bramek w całej edycji! Teraz jednak powraca, aby siać postrach w naszej obronie. Cztery gwiazdki sztuczek, pięć słabszej nogi, świetny drybling, sylwetka wpisująca się w metę gry. Do tego popularna narodowość i dobra liga upraszczają wpasowanie go do składu.