Ruszają europejskie kwalifikacje do FIFAe Nations Cup!

fifae FIFA
Fot. FIFAe

Międzynarodowa federacja piłkarska FIFAe ogłosiła grupy eliminacyjne do Mistrzostw Świata na wirtualnej murawie, które odbędą się w sierpniu w Danii.

Już 20 maja rozegrane zostaną pierwsze mecze, które zdecydują o tym, komu uda się zakwalifikować na turniej finałowy. W naszym regionie zostały rozlosowane cztery grupy. Dwie po osiem drużyn, natomiast dwie pozostałe po siedem. Najważniejszą dla nas informacją jest to, iż w kwalifikacjach do FIFAe Nations Cup, znaleźliśmy się w grupie C, która prezentuje się następująco:

Grupa C Polska FIFAe
Fot. FIFAe

W skład naszej drużyny wchodzą Damian ‘’damie’’ Augustyniak oraz Damian ‘’natsu’’ Gajewski. Mimo mocnej ekipy Polaków, wydaje się, że to jednak reprezentacja Anglii będzie faworytem do wygrania grupy C. To przez obecność zawodników, którzy są jednymi z najlepszych na świecie – Donovana ‘’Tekkz’’ Hunta oraz Thomasa ‘’Hashtag Tom’’ Leese’a.

Damian ‘’damie’’ Augustyniak, Damian ‘’natsu’’ Gajewski
Fot. ŚląskWrocławEsports, AS Roma Esports

Na finałowy turniej Nations Cup, mogą zakwalifikować się jedynie cztery zespoły z każdej z grup. Tymi, których możemy się bać podczas walki o najwyższe miejsca w naszej są Belgia oraz Izrael. Z jednej strony krwi napsuje wicemistrz świata z 2018 roku Stefano Pinna. Z drugiej Izarel, którego zawodnicy zajmują bardzo wysokie pozycje w rankingu Mistrzostw FUT.

Pozostałe grupy FIFAe Nations Cup:

Grupy FIFAe
Fot. FIFAe