Do League of Legends nadchodzi PROJECT Mordekaiser?

lol project master yi
Fot. Riot Games

Riot Games zasugerował dzisiaj graczom w nowym zwiastunie, że niebawem możemy spodziewać się nowego skina z serii PROJECT!

Obecnie w League of Legends istnieje już 17 istniejących skórek PROJECT. Czyni go to jednym z bardziej popularnych motywów w grze. Linia skórek Program, która obejmuje sześć skinów, również jest częścią cyberpunkowego uniwersum.

Na trailerze widzimy jak kamera przesuwa się po podłodze najpierw ukazując nam złowieszczą postać w kałuży podczas deszczu. W dalszej części widzimy wielki świecący miecz, na którym zaciskają się olbrzymie pięści.

Pogłoski na temat skina PROJECT Mordekaiser, krążyły już wcześniej. Pamiętajmy jednak, że bez potwierdzenia ze strony Riot Games, to nadal wszystko jedynie spekulacje.

Przypomnijmy, że w usuniętym już przez twórców League of Legends Tweecie z okazji urodzin Varusa prawdopodobnie ujawniono nadchodzący również skin z serii Project do tego właśnie strzelca. Wcześniejsza prezentacja i dzisiejszy trailer mogą nam zasugerować, że do Ligi wkrótce zostanie dodanych kilka nowych skinów z serii projektów!