Wojtuś i Color opuszczają 7more7 Pompa Team!

Fot. Ultraliga / Polsat Games
Fot. Ultraliga / Polsat Games
- Reklama -

Posezonowe zmiany w świecie esportowego League of Legends dotyczą także Ultraligi. 7more7 Pompa Team żegna kolejnych zawodników.

Niedawno zawieszenie swojej krótkiej przygody z esportem ze względów osobistych ogłosił Ather. Strzelec 7more7 Pompa Team miał za sobą bardzo dobry debiutancki split w Ultralidze, w której zdobył trzy nagrody MVP mapy. Odeszli również Warszi i behave, a o tym drugim mówi się w kuluarach, że ma zagrać w lidze hiszpańskiej.

Zobacz też:   Wysek odchodzi z SINNERS Esports!

Dziś się okazało, że również pozostała dwójka, czyli Sebastian “Color” Czyżyk oraz Wojciech “Wojtuś” Świder opuszczają organizację. Ten pierwszy w Pompie grał prawie rok, ponieważ w czerwcu 2020 roku dołączył do akademii grającej w drugiej lidze. Wraz z nią zajął pierwsze miejsce w playoff’ach i wygrał 3-0 z Pride w meczu o awans do Ultraligi. Następnie grał w 7more7 White, jednak tam nie miał większych sukcesów poza trzecim miejscem w Kuźni Talentów ESL. Natomiast Wojtuś jak na pierwszy split w profesjonalnej karierze prezentował całkiem dobrą formę i nic tylko czekać na następny krok utalentowanego wspierającego.

- Reklama -

Uważam, że 7more7 Pompa Team nieźle sobie poradziła w wiosennym splicie Ultraligi. Ekipa trenowana przez Zeturala miała bardzo dobry początek i ogólnie niezłą fazę zasadniczą, gdyż zajęła trzecie miejsce z rekordem 9-5. Co prawda nieco gorzej poszło w fazie pucharowej, aczkolwiek należy pamiętać, że to był stosunkowo młody i nowy skład.

Zobaczymy co PT7 przygotuje na następny sezon, na razie nie wiadomo nic, oprócz tego, że Zetural, Hajima i Menq dalej są w sztabie szkoleniowym. Także pewnie to oni dobiorą odpowiednich zawodników na swoje role, a wiemy, że potrafią to robić.

- Reklama -