Ancient zastąpi Train w aktywnej puli map!

Fot. Valve
Fot. Valve
- Reklama -

Już w najnowszej aktualizacji CS:GO Train zostanie odsunięty z aktywnej puli siedmiu map. Od tego momentu zawodnicy na profesjonalnej scenie będą grać na Ancient.

Dzisiejszej nocy CS:GO na swoich mediach społecznościowych opublikowało tą dość sensacyjną i kontrowersyjną informację. Wiele osób spodziewało się powrotu Cache, Cobblestone lub Tuscana. Nic z tych rzeczy, ponieważ to Ancient wskoczy do puli oficjalnych map. Również sporym zaskoczeniem jest to jaka mapa wyleciała, gdyż Train dla wielu osób był jedną z najlepszych do oglądania. Za to sporo graczy chciało, by wyleciał Mirage lub Vertigo.

Zobacz też:   Nadchodzi serial od Netflixa w świecie League of Legends!

Co ciekawe jest to pierwsza zmiana w puli map od ponad dwóch lat. Marcem 2019 roku Cache został zastąpiony przez Vertigo. Jednak mimo odnowienia Cache’a, nie wrócił on do puli map, podobnie jak Cobblestone odsunięty na rzecz powrotu Dust 2 pod koniec 2016 roku. Teraz wskoczy Ancient, jednak spokojnie wydarzenia esportowe zaplanowane na następne kilka tygodni odbędą się jeszcze na starej puli map.

- Reklama -

Najnowsza aktualizacja dotyczy również między innymi paru napraw błędów, dodania nowej skrzynki oraz nowych modelów kurczaków. Więcej znajdziecie na stronie HLTV.

- Reklama -