Wysek odchodzi z SINNERS Esports!

lol ultraliga playoffs piratesports Wysek
Fot. Ultraliga / Polsat Games

Po bardzo dobrych dwóch splitach Wysek postanowił odejść z SINNERS Esports i poszukać nowych wyzwań, o czym poinformował na swoich mediach społecznościowych.

Kilka dni temu Wysek na swoim twitterze zapowiedział większą informację, a dziś ją opublikował. Chodzi o odejście z czeskiego SINNERS Esports. Polski jungler wspomniał o tym, że bardzo poprawił się jako gracz i dalej jego celem jest wygranie EU Masters.

W SINNERS Esports Wysek z pewnością spędził najlepszy rok w swojej karierze. Jeszcze wiosną 2020 roku internauci szydzili z jego słabych występów w Ultralidze. W dodatku powstał prześmiewczy hasztag #WysekNaEUMasters. Jednak Damian Adamczyk już latem dostał się na EU Masters wraz z SIN, z którym zdobył wicemistrzostwo Hitpoint Masters. Samo EUM poszło całkiem nieźle, ponieważ czeska drużyna zakończyła fazę grupową z rekordem 2-4. Za to sam Wysek miał parę dobrych występów, zwłaszcza Lillią.

Wiosną 2021 roku zmienił się tylko toplaner, a ekipa Wyska znów wywalczyła wicemistrzostwo i awans na EU Masters. Na samym EUM poszło nieco gorzej, gdyż SIN przegrało wszystkie swoje mecze, ale należy wspomnieć o tym, że trafiło do grupy śmierci. Tak czyś, jak w samej lidze czesko-słowackiej Wysek miał wiele świetnych map oraz serii. Także uważam, że zasługuje na szansę w jakimś czołowym zespole lig regionalnych.