HIT! Device dołącza do Ninjas in Pyjamas!

nip device
Fot. NIP
- Reklama -

Tego nikt się nie spodziewał. Były zawodnik Astralis, jeden z największych talentów świata CSGO, Device, opuszcza duńską organizację i dołącza do NIP!

NIP właśnie ogłosiło jeden z większych transferów tego roku. Czterokrotny zwycięzca Majora podpisał trzyletni kontrakt. Device zastąpił w składzie Nawwka.

Device tworzył organizacje od początku. Od 2016 roku budował wraz ze swoimi kolegami potęgę Astralis. Przez niecałe 5 lat zdążyli totalnie zdominować scene CS’a, trzykrotnie zwyciężając Majora. Snajper dwukrotnie wygrywał na tych imprezach nagrodę dla najlepszego gracza.

- Reklama -

Pożegnanie godne mistrza.

Tak gracz, jak i organizacja wystosowała godne pożegnanie. Device wspomina, że wszyscy gracze, jak i pracownicy z którymi dane mu było współpracować, są dla niego jak rodzina.

Duńczyk traktuje przenosiny jako kolejne wyzwanie. Zauważył potencjał w młodym składzie NIP. Wspomniał też, że to zaszczyt grać w tak zasłużonej dla esportu organizacji, jaką niewątpliwie jest NIP.

Astralis

Astralis przechodzi przebudowę. Pandemia dała wszystkim czas na namysł, czego skutki widzimy już teraz. Może być to szansa dla Bubzkjiego, czy es3taga na powrót do składu.

- Reklama -