Counter Strike + Tatry? Pasha Gaming Camp!

Jarosław Pasha Jarząbkowski
fot. TVN

Tym razem Pasha przychodzi do nas z propozycją hybrydowego obozu. Za niewygórowaną cenę uczestnicy wezmą udział w treningach fizycznych, jak i gamingowych!

Pasha od momentu lekkiego odejścia od profesjonalnej kariery, robi wszystko, by jego – legendarny już – nick, był symbolem rozwoju esportu w Polsce. Tym razem jednak projekt wpisuje się w ramy Jarka jeszcze bardziej. Oprócz spędzania czasu na grach, przewidziane jest również, nawiązujące do drugiej największej pasji Pashy, dbanie o swoje ciało.

Uczestnicy będą mogli liczyć na dawkę emocji, adrenaliny i wyzwań każdego dnia. Za sprawą szerokiego programu zajęć prowadzonych przez kadrę profesjonalistów, nikt nie będzie miał prawa się nudzić.

Chcę nie tylko mówić, co można w grze wykonać lepiej, ale przede wszystkim, jak zachować balans pomiędzy aspektami życia codziennego znacznie ważniejszymi niż e-sport, za które uważam rodzinkę i zdrowy tryb życia. Moim wielkim obozowym marzeniem jest, żeby za sprawą moich braterskich rad, to młodsze pokolenie, z którym spędzę osiem dni, stało się po powrocie do domu lepsze i mądrzejsze niż ja, gdy byłem w ich wieku. – mówi Pasha.

Zobacz też:   MAD Lions rezygnuje z usług keen'a!

Oprócz atrakcji skierowanych bezpośrednio do fanów cs’a takich jak nauka właściwej komunikacji z innymi graczami, mini turnieje, czy analiza gry, przewidziane jest wiele zajęć poza cs-owych.

  • codzienne zajęcia z renomowanym instruktorem samoobrony
  • turystyka piesza w najpiękniejszym polskim paśmie gór – Tatrach
  • wyzwania rowerowe
  • trening psychologiczny na wytrzymałość w sytuacjach nietypowych
  • zadania sportowe i wspólna rywalizacja podczas treningów z „Jarosławem „pashaBicepsem” Jarząbkowskim
  • kilkugodzinny odpoczynek we wspaniałym kompleksie basenów termalnych – „Termy Chochołowskie” oraz wiele innych

Baza wydarzenia to 3-gwiazdkowy „Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun”. W ośmiodniowych atrakcjach możemy wziąć udział za opłatą 2799 złotych.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie obozu, pashagamingcamp.com.