Czy Wisła przerwie passę Dignitas?

szpero wisła kraków lan
fot. ESL

Snow Sweet Snow 3 czas zacząć! Meczem otwarcia dla Dignitas będzie trudny bój z przeciwnikiem, jakim jest Wisła. Czy uda im się utrzymać formę?

4 spotkania z rzędu.

To właśnie takim winstreakiem dysponuje na ten moment połączenie Szwedów z jednym utalentowanym Norwegiem. Dignitas od jakiegoś czasu mimo niezbyt perspektywicznego składu radzi sobie bardzo przyzwoicie. Ich ostatnie ofiary to między innymi MAD Lions, czy HAVU. W bezpośrednich pojedynkach również wychodzą dobrze. Do tej pory drużyny mierzyły się jedynie na dwóch mapach, które powędrowały na konto Dignitas. Było to w ramach turniej Nine To Five pod koniec 2020 roku.

Zobacz też:   Tudson dołącza do międzynarodowego MAD Lions!

Wisła gra w kratkę.

Patrząc trochę wstecz, można było być dumnym z gry Wiślaków. Wygrywali oni spotkanie za spotkaniem z jedynie kilkoma odstępstwami od tej reguły. Ostatni tydzień przyniósł jednak trudniejszych przeciwników, co odcisnęło piętno na ich statystyce wygranych spotkań. Mimo pokonania takich ekip jak BLINK czy NEXUS bilans sprowadzają na ziemie porażki na Gambit i Tricked.

Dignitas przedstawiane jest w tym meczu w roli lekkiego faworyta. Nieuniknionym jest jednak scenariusz zwycięstwa Polaków. Zwłaszcza że w pojedynkach BO3 wydają się grać o wiele pewniej.

Spotkanie będziecie mogli śledzić już o 12:00 w języku polskim na kanale GGLeague.