Wisła oraz Anonymo w ważnych meczach ESEA Premier!

szpero wisła kraków wisła all in ESL Mistrzostwa Polski
Fot. Wisła Kraków / Wisła All In!
- Reklama -

Dzisiejsze mecze muszą być formalnością. Wisła podejmie przedostatnie Singularity, a Anonymo spróbuję utrzymać pierwsze miejsce przeciw Nexus.

Od ostatniego tekstu na temat ESEA Premier minęło trochę czasu. Wspominałem tam, że polacy nie radzą sobie zbyt dobrze w 36 odsłonie tego turnieju. Od tamtego momentu jednak sporo się zmieniło. Wisła podgoniła punkty i znajduje się na drugim miejscu grupy A, a Anonymo króluje w grupie B, zajmując pewne pierwsze miejsce.

Zobacz też:   Obo nowym graczem Evil Geniuses!

?? Wisła Kraków vs. ?? Singularity

Pojedynki BO3 to zdecydowani coś, czym Wisła może się pochwalić. Czują się w tym formacie pewniej, niż w BO1. Zwłaszcza przeciwko drużynom gorzej usposobionym. Taką niewątpliwie jest Singularity. Z zerowym dorobkiem punktowym okupują oni dół tabeli grupy A, a od ostatniego miejsca ratuje ich jedynie mniejsza ilośc rozegranych spotkań, niż w przypadku FATE, które ma bilans 0/5. Wisła natomiast przy pięciu okazjach punktowało czterokrotnie. Dobrze widzieć Wiślaków powracających do dobrej dyspozycji po turnieju w Katowicach.

- Reklama -

?? Anonymo vs. ?? Nexus

Sytuacja w tym meczu wygląda podobnie, z taką jednak różnicą, że Nexus na swoje zwycięstwo czeka już dziewiąte spotkanie z rzędu. Do tej pory w turnieju zagrali cztery spotkania i wszystkie przegrali. Anonymo prezentuje się lepiej nie tylko pod względem wyników, ale na przykład map-pool’a, czy doświadczenia.

Dzisiejsze mecze muszą być formalnością. Pewne zwycięstwa ułatwią drużynom walkę o najwyższe miejsca przed playoffami, co z pewnością pomoże w walce o slot na ESL Pro League Season 14.

Obydwa spotkania odbędą się o 19:00, a transmisje śledzić będziecie mogli na kanałach twitch.

- Reklama -