Derby Polski o Snow Sweet Snow!

tudson esl
Fot. ESL
- Reklama -

Z 0:2 do 2:2! Taką drogę przeszło StylDunow, by doprowadzić do meczu decydującego, finalnie przeciwko AGO. Czas na (kolejne) wielkie derby!

Ależ ten zmiennik mocny!

Od jakiegoś czasu StylDunow pomaga tudson. Nie jest to nic nowego. Ten mix zmienia co jakiś czas graczy czy to z pobudek kontraktowych, czy personalnych. Nie przeszkadza im to jednak ciągle grać na bardzo dobrym poziomem. Nie inaczej było tym razem. Dołączenie Tudev’a od razu zaowocowało zwycięstwem nad Grond, gdzie młody snajper otwierał tabele. Takim sposobem, po uprzednim pokonaniu Ambush, StylDunow zameldowało się w deciderze.

Zobacz też:   Co dalej z Bubzkjim? Duńczyk o roli w Astralis!

AGO postanowiło postąpić odwrotnie.

O ile w przypadku StylDunow możemy mówić o spektakularnym powrocie, tak u AGO awans był przewidywany już dwa spotkania temu. Świetnie zaczęli fazę Swiss, pokonując 100PG, oraz Ambush, jednak w kolejnych meczach zabrakło umiejętności i musieli oddać wyższość SKADE oraz Sinners. Derby ze StylDunow są ostatnią szansą na awans.

- Reklama -

Czego możemy się spodziewać?

Tego pojedynku jeszcze nie widzieliśmy. Było nam dane zobaczyć Illuminar, Anonymo, czy właśnie AGO w pojedynkach między sobą, ale Jastrzębie nie podejmowały jeszcze nigdy StylDunow. Bukmacherzy wskazują na lekką przewagę AGO. Jak będzie w praktyce? Przekonamy się już o 12:00 z transmisją na kanale GGLeague!

- Reklama -