Anonymo i AGO w Snow Sweet Snow, oraz ESEA Premier!

snax Summit
fot. Summit

Dziś w akcji zobaczymy dwie polskie drużyny, w dwóch różnych ligach. Grą zaszczycie nas AGO, oraz Anonymo, które podejmie pogromcę jastrzębi z wczoraj.

🇧🇬 SKADE vs. 🇵🇱 AGO

Po wczorajszej porażce w ESEA Premier przeciwko LDLC, czas na rozgrywki w Snow Sweet Snow. AGO podejmie drużynę z końca rankingu top100, SKADE. O ile pozycją w rankingu AGO zdecydowanie przewyższa przeciwnika, to ostatnie pojedynki mówią co innego. Bułgarzy wygrali aż 4 spotkania z rzędu, między innymi przeciwko Trident, czy MBAPPEEK. AGO natomiast, po okresie wygrywania dosłownie wszystkiego, wczoraj zostało zatrzymane przez LDLC.

Zobacz też:   Dominacja regionu CIS podczas IEM Katowice!

SKADE to z pewnością solidna drużyna, lecz odstawająca umiejętnościami o francuzów. Będzie to zdecydowanie prostsza rozgrywka dla AGO.

🇫🇷 LDLC vs. 🇵🇱 Anonymo

O wilku mowa! O ile AGO na ten moment nie można być w pełni pewnym, to Anonymo od dłuższego czasu prezentuje solidny poziom. Czy wystarczy to na LDLC, które w pojedynku z jastrzębiami wyglądało nadwyraz solidnie? Przekonamy się już o 19:00, podczas polskiej transmisji na esl_csgo_pl.

Mecz AGO natomiast, będziecie mogli śledzić na kanale GGLeague.