Wisła oraz AGO w lidze ESEA Premier!

snatchie ago epicenter csgo
Fot. Epicenter

Dziś w ESEA Premier zobaczymy dwie polskie formacje. Do gry wróci Wisła po średnim turnieju w katowicach, oraz jastrzębie z AGO!

ESEA Premier to bezpieczna przystań, gdzie można w spokoju pograć na drużyny zbliżone poziomem, a przy okazji powalczyć o większe cele. Najlepszym podsumowaniem dzisiejszego dnia, byłyby dwa zwycięstwa drużyn z polski. Jakie są na to szanse?

🇵🇱 Wisła Kraków vs. 🇵🇹 SAW

jedqr wisla krakow esl
Fot. ESL

Po średnim występie w Katowicach Wisła powraca na stare śmieci. Organizacja zapowiedziała już kolejny bootcamp, więc przynajmniej wiemy, że chłopaki nie przeżywają mocno turnieju play-in. Sądzę, że zdobyli tam sporo doświadczenia, które plusować będzie na niższych poziomach rozgrywkowych.

Ich dzisiejszy przeciwnik, czyli SAW, jest jednak z tej górnej części typowych średniaków. Widać to zwłaszcza po ich ostatnich spotkaniach, gdzie na 7, przegrali jedynie jedno. Wisła w tej statystyce wygląda.. odwrotnie. Miał na to jednak wpływ fatalny występ w Katowicach. Na plus dla Wisły są zdecydowanie spotkania head to head, gdzie wygrywają wynikiem 3-1.

Zobacz też:   Dominacja regionu CIS podczas IEM Katowice!

🇫🇷 LDLC vs. 🇵🇱 AGO

f1ku ago csgo
fot. AGO

Jastrzębie ostatnio wystrzeliły z gniazda. Są aktualnie na 5-meczowym win streaku, który z pewności chciałby zostać podtrzymany po spotkaniu z LDLC. Jakie są na to szanse? Dość spore, ponieważ LDLC oprócz znanych nazwisk, nie może pochwalić się wieloma atutami. Ich gra ciągnięta jest głównie przez jednego gracza, czyli Maka, a gdy jego brakuje, drużyna nie funkcjonuje najlepiej. Widzieliśmy tego przykład w ich ostatnich spotkaniach. Nie bez powodu przegrali 3 z ostatnich 5.

Kiedy gramy?

Oba mecze odbędą się o godzinie 19:00.

LDLC vs. AGO będziecie mogli oglądać w języku polskim na esl_csgo_pl.

Pojedynek Wisły natomiast odbędzie się na esl_csgob_pl.