To już dziś! Wisła podejmuje Virtus.pro!

jedqr wisla krakow esl
Fot. ESL
- Reklama -

Na ten moment czekali wszyscy fani polskiego esportu. Wisła na papierze wydaje się tak mocna jak nigdy, ale czy wystarczy to na piątą drużynę świata?

Jeszcze parę lat temu stalibyśmy po drugiej stronie barykady, wyczekując pierwszego meczu w rodzimych Katowicach polskiego Virtus.pro. Czasy jednak się zmieniły, a jedyną nadzieją Polaków jest Wisła All In.

Virtus.pro wydaje się być u szczytu formy. Porażek w ich ostatnich spotkaniach trudno się doszukiwać. Na 19 meczów w ostatnich 3 miesiącach przegrali oni 4. Warto podkreślić również, jakie były to drużyny. Mousesports, Furia, OG, BIG, MAD Lions – wszystkie te ekipy musiały uznać wyższość VP.

- Reklama -

Wisła nie przychodzi w pełni rozbrojona!

Goofy csgo x-kom Wisła
Fot. x-kom Team

Podczas shuffli stali z boku. Zadeklarowali, że nie mają w planach zmian w składzie. W końcu od dłuższego czasu ich wyniki były zadowalające. Sytuacje o 180 stopni zmieniła jednak oferta wykupu Mynia, przez Anonymo. Wiślacy zmuszeni byli do pozyskania nowego zawodnika. W gronie zainteresowania znajdował się phr, oraz finalny nabytek, czyli Goofy. Warto wspomnieć o wypowiedzi Szpera, jakoby był to trudniejszy wybór, niż się wszystkim wydawało. Trochę prawdy z pewnością w tym jest, ponieważ PHR, jako (aktualny) wieczny stand-in jest mocno niedoceniany.

Zobacz też:   Nadchodzi nowe FaZe! Karrigan opuszcza mousesports!

Jeśli już mowa o fire-powerze, to Wisła zdecydowanie ma się czym pochwalić. Perspektywiczny Hades, stabilny jedqr, a wszystko w całość scala Ponczek wraz ze Szperem.

Czego możemy się spodziewać po tym meczu?

Z pewnością Wisła wejdzie na serwer z czystą kartą. Są stawiani w roli underdoga i każde fajne zagranie, które zaprezentują, powinno być kwitowane wrzawą wśród fanów. Oczywiście nie możemy wykluczyć, że sprawią nam jeszcze większą niespodziankę. W końcu spotkanie odbędzie się w formacie BO1. Jasnym jest jednak, że Virtus.pro nie odda spotkania za bezcen.

Spotkanie możecie oglądać w języku polskim na kanale twitch esl_csgo_pl.

- Reklama -