Żegnamy Actina PACT, witamy MAD DOG’S PACT!

MINISE PACT PEC
Fot. Actina Pact

PACT zyskało nowego partnera tytularnego – MAD DOG, oraz sponsora strategicznego – Media Expert. Jest to zdecydowany krok w przód dla polskiego esportu.

Dwukrotni zwycięzcy PLE (8 oraz 7 sezonu), jedna z najstarszych, oraz najstabilniejszych polskich organizacji, prowadzona przez Marcina Kurzawskiego, obiera nowy kierunek. Oprócz współpracy tytularnej z MAD DOGS, z której wynikać będzie również zmiana loga, PACT pochwalić może się partnerstwem z Media Expert, czyli liderem rynku gier komputerowych w Polsce.

Cel kampanii oraz całego przedsięwzięcia opiewa na zbudowanie wśród konsumentów świadomości obydwu marek, jak i produktów przez nich oferowanych.

Sam Marcin Kurzawski (CEO PACT), kwituje przedsięwzięcie tymi słowami:

Współpraca z partnerem takiego kalibru to duże wydarzenie dla PACT. Wierzymy, że jako jedna z najdłużej funkcjonujących polskich organizacji podołamy wyzwaniu, a nasze doświadczenie i doskonała znajomość branży przyniesie korzyści nie tylko naszym nowym partnerom, ale i całemu środowisku e-sportu w Polsce. Współpraca nie ograniczy się jedynie do Internetu. Planujemy bowiem szeroko zakrojone działania, dzięki którym – mam nadzieję – Media Expert i marka MAD DOG zagoszczą w świecie sportu elektronicznego na dłużej.