Breathe dołącza do Team WE! Reszta składu przedłuża kontrakty!

Fot. Team WE / Weibo
Fot. Team WE / Weibo

Breathe znany wcześniej pod pseudonimem Curse, dołącza do Team WE po bardzo dobrym splicie w OMG. Za to Jiumeng, Missing i beishang przedłużają kontrakty.

Jest to świetna informacja dla fanów WE, ponieważ wspominana wyżej trójka prezentowała wysoki poziom w 2020 roku. Jiumeng wiosną i latem zdobył łącznie 17 tytułów MVP mapy, a beishang zgarnął ich aż osiem. Razem dwukrotnie wystąpili w fazie pucharowej LPL i otarli się o awans do regionalnych finałów.

Breathe w tym roku nie ma za sobą dobrych wyników drużynowych, gdyż zajął 12 i 14 miejsce w LPL. Jednak uważam, że był najlepszym punktem w swojej drużynie. Zwłaszcza latem miewał gry, gdzie praktycznie w pojedynkę prowadził swój zespół. Najlepiej spisywał się na Fiorze, Renektornie oraz Kayle.

Na środkowej alei zagra Shanks, który jest wychowankiem Team WE. W Akademii wygrał fazę zasadniczą wiosennego splitu LDL, lecz ta została przerwana w połowie. Poza tym jego umiejętności można było zobaczyć w NEST 2020, gdzie miał parę świetnych gier, na Zoe i Oriannie. Tak, jak toplaner i wspierający drużyny ma jeszcze 19 lat, więc ma sporo czasu na rozwój.

Osobiście uważam, że nie jest to niesamowity skład, który będzie walczył o zwycięstwo. Natomiast na pewno celem dla nich powinny być playoffy, a przy dobrych wiatrach czołowa czwórka.