Czekolad w LEC? Plotki transferowe!

Fot. AGO Rogue / Twitter
Fot. AGO Rogue / Twitter

Dziś AGO Rogue ponownie przystąpiło do kwalifikacji do Trinity Force Pucharu Polski. Tym razem w troszkę innym składzie, ponieważ bez Czekolada.

RGO w Trinity Force

W poprzednich kwalifikacjach AGO Rogue wystąpiło w swoim mistrzowskim składzie. Jak burza przeszli przez wszystkie mecz, aż do spotkania na K1ck Neosurf. Tam ekipa Shlatana zmiażdżyła rywali i zapewniła sobie udział w turnieju.

Zobacz też:   Mistrzostwa Mistrzostwami, ale nadchodzi Trinity Force!

Dzisiaj AGO Rogue również próbuje swoich sił. Jednak na środkowej alei gra Kashtelan, zamiast Czekolada, którego nieobecność nie jest wyjaśniona.

Czekolad w LEC

Od dłuższego czasu Polski środkowy jest stawiany w gronie zawodników, którzy zasługują na miejsce najlepszej Europejskiej lidze. Czekolad pokazywał się genialnie na zdominowanym przez AGO Rogue turnieju EU Masters. Poza tym przez cały rok świetnie sobie radził i co najważniejsze, jest jeszcze młodym talentem. Paweł Szczepanik ma w tej chwili 20 lat, więc myślę, że może być wzmocnieniem dla wielu zespołów.

Uważam, że jest kilku słabszych środkowych, którzy grali w tym splicie w LEC. Najwięcej w internecie mówi się o 22-letnim Specialu, gdyż nie gra on na zbyt wysokim poziomie. Moim zdaniem jest paru zawodników, którzy mogliby go zastąpić. W tym Czekolad lub chociażby Lider, Toucouille, Nite, Pretty oraz MagiFelix. Poza Holendrem gorszy sezon ma również 24-letni Nukeduck i jego czas w Europie powoli się kończy.

Krążą też plotki o tym, że Nemesis ma opuścić Fnatic, lecz w jego miejsce widziałbym bardziej doświadczonego gracza. Na przykład Humanoida lub Larssena. Natomiast wtedy powstałaby kolejna luka w innych składach, do kórych Polak mógłby się załapać. Także opcji jest bardzo dużo.